Jak dobrze było by uciec od rzeczywistości
Chociaż raz chciałbym dotknąć nieba
Poczuć że istnieje i żyje
A szczęście i miłość żyje w nas.
Uciekniemy od ludzi złych
Chociaż raz chciałbym być kimś wielkim
I z radością witać nowy dzień
Mówiąc Tobie kocham cię
Nie potrafię odnaleźć w swoim umyśle
Złych chwil bo nie było ich
Zasypiasz w Moich objęciach
Choć do mnie kochanie
I spójrz mi prosto w oczy
Bo ja w Twoich oczach widzę radość
Że istnieje tylko dla Ciebie
Obiecuje że zdobędę skarby całego świata
Uciekniemy tam gdzie
Czekają na nas nasze serca
Pobiegniemy daleko stąd.
Wiec choć i nie patrz przed siebie
Zamieszkamy w domu
A ten dom będzie przepełniony naszą miłością
I wybuduje go sam
Będzie piękny
Ale nie tak piękny jak Ty
Stworzę cały świat
A w nim tylko dobro
I bardziej kolorowy
A w tym nowym świecie tylko My.
Autor: Mateusz Latos



Komentarze
Pokaż komentarze