Normalni.pl
Jesteśmy normalni. Gromadzimy tych, dla których racjonalne podejście do życia i polityki jest ważne. Kładziemy nacisk na ewolucyjne zmiany w gospodarce, polityce i zarządzaniu oraz zwiększenie udziału demokracji bezpośredniej w polityce.
2 obserwujących
9 notek
5184 odsłony
  126   1

Polski Ład po polsku.

Dobra, reasumując: Polski Ład to podwyżka podatków, połączona z "ulgami" dla tzw. pińcetplusów i biedoty, żeby zachować ich głosy.

Dobra, reasumując: Polski Ład to podwyżka podatków, połączona z "ulgami" dla tzw. pińcetplusów i biedoty, żeby zachować ich głosy.

Pieniędzmi ciężko pracujących będą finansowane nieroby, bo każdy ma takie samo prawo głosu - menel i profesor uczelni.

Ważna dla PIS jest inflacja - drukowanie kasy przez Glapińskiego ją tworzy, a inflacja to dodatkowy podatek, który zabiera wartość nie tylko zarobków - ale wszystkiego, co się posiada, w tym nieruchomości (domów, ziemi). Podatek na wszystko, 10% rocznie. Cudne.

Podatki w Polskim Ładzie wzrosły o 9% (tzw. składki zdrowotnej - podatku, którego większość polska medycyna nie zobaczy). Dla tzw. "liniowców" jest to 4.9%.

Czyli ci z dochodami do 30 000 zł rocznie płacą teraz podatek 9% (wcześniej istniała mała, ale prawdziwa wolna kwota, teraz 9% podatku jest od zera, tylko dla zmyły nazwano go "składką zdrowotną). Stąd mniejsze wypłaty dla pracujących najbiedniejszych.

Klasa średnia, do 120 000 zł jest niszczona wprost. Podatek 17% (dawne) + 9% (nowe). Jej ma nie być. Wszyscy mają być albo biedotą, łatwą do kupienia, albo milionerami związanymi z władzą.

Najbogatsi 32% +9% nowego podatku.

Skok na kasę, wyniszczanie klasy średniej.

Na końcu wszyscy będa albo bezrobotną patologią, albo pracownikami niemieckich koncernów, albo w PIS (czyli milionerami, rządzącymi resztą plebsu).

Wot i cała filozofia PIS.image

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka