0 obserwujących
40 notek
22k odsłony
  974   0

Krakowskie precle prof. Woleńskiego.

Zachęcona przez prof. Woleńskiego do poczytania jego felietonu w Polityce -  https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1934342,1,demaskatorska-gra-nazwiskami-czyli-jak-sie-kloci-prawica.read  - jestem trochę zdziwiona jego treścią.

Bo bądź co bądź nie spodziewałam się krytycznych uwag pod adresem jednego z - moim zdaniem - lepszych blogerów Salonu 24 pana Pasierbiewicza /Echo24. I szczerze mówiąc nie chce się wierzyć by w takich słowach - cytaty - się zwracał na blogu pan Pasierbiewicz. Tym bardziej że według słów prof. Woleńskiego porównywał ludzi do "bezczelności w stylu Bartoszewskiego". Jeżeli tak było to chyba popełnił pan Pasierbiewicz swego rodzaju sepuku, hara-kiri . Bo jak wiemy pan Bartoszewski był jednym z bardziej cenionych Polaków poza granicami w czym 10 Dudów mu nie dorówna. Nie wiem bo nie czytałam takiej notki mimo że staram się czytać tego blogera nawet z opóźnieniem.  Mam nadzieję że bloger Echo24 prędzej czy później odniesie się do felietonu. Liczę na to  bo to człowiek z charakterem.

Inna sprawa z opisywanym panem Bukowskim/Sowiniec. Tutaj mimo że od niedawna wchodzę na blog pana Sowińca zgadzam się w całej rozciągłości z prof. Woleńskim. Wyrażanie się w/w w stosunku do niektórych komentatorów w obraźliwy, poniżający sposób jest świadectwem PIS-owskiej pogardy dla społeczeństwa oraz komunistycznego wpływu lat minionych na tego osobnika.

Na koniec muszę powiedzieć by odnieś do całości to pana Michalkiewicza widziałam raz w TVP w programie Pospieszalskiego. I nigdy więcej nie mam zamiaru tego pana słuchać.  Ciekawy jest zatem ów felieton prof. Wileńskiego z racji poglądu na panujące stosunki w krakowskiej kadrze akademickiej. Czyżby znane precle krakowskie nie miały takiego smaczku jaki mają stosunki wewnątrz grona akademików ?Lubię to! Skomentuj47 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale