1 obserwujący
25 notek
8252 odsłony
284 odsłony

AWARIA W TOALECIE

Wykop Skomentuj1
 

 Jak głosi "legenda ludowa" zarówno w trakcie tzw. "Referendum" w roku 1946 jak i w o rok późniejszych "Wyborach" dochodziło w komisjach wyborczych do wspomnianego w tytule wypadku. Działo się tak w skutek zatkania kanalizacji zdeponowanymi tam kartami wyborczymi wypełnionymi niezgodnie z duchem czasu, kompletny brak profesjonalizmu, ale i tak każdy wiedział że to teatr złudzeń a za kulisami są "hydraulicy" z "krasnoj armii" .

Nastały nowe czasy i awaria w toalecie to problem nad którym nie da się przejść do porządku dziennego, najbardziej wyszukana sofistyka nie powstrzyma "katastrofy ekologicznej" i "morowego powietrza". Pół biedy jak wydarzy się pod strzechą, niech sobie lud radzi, ale na dworze szlacheckim gdzie "urzędują" i "pracują" ich mościowie urzędnicy? Katastrofa i kompromitacja....Trwają nerwowe zabiegi, pisarczykowie wydają odezwy do ludu, a smród się roznosi. Czynownicy się wściekają, jak można było spieprzyć spektakl demokracji na salonach... Bo np. spieprzyć autostradę, dworzec kolejowy, to co innego, naprawi się za pieniądze poddanych a każda naprawa to zysk dla Pana urzędnika i licznej familii. Ale tym razem niestety, to był "o jeden most za daleko". Drodzy Panowie Urodzeni, wszak mamy sojusz ołtarza z tronem, co wy, do kościoła nie chodzicie? A może przysypiacie na mszy, oj nie ładnie... wszak trzeba się uczyć od najlepszych. Nie można oszczędzać na legitymizacji władzy, widzieliście kiedyś w kościele plastikowy kielich albo ornat z papieru toaletowego? Wbijcie to sobie raz na zawsze do głowy, na ceremoniale dworskim się nie oszczędza, na szpitalach, szkołach, emerytach (oby szczeźli jak najszybciej) ale na bogów nie na tym!!! Jak można było zlecić robotę jakimś tanim patałachom? Przeca grosza u was Panowie pod dostatkiem. I teraz macie, chytry dwa razy traci, opozycja jazgocze... Jakie tam fałszerstwo, niestety muszę stwierdzić po tym co zaszło że jesteście na to zwyczajnie za głupi... ech Panowie, bardzoście mnie rozczarowali albo rozCarowali :) 

Panie Kazimierzu Staszewski, co Pan na to powie, śpiewałeś Pan " To były takie super,super chwile, nie złodzieje rządzili lecz debile". Teraz to dopierośmy popadli в плохую компанию.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale