Nie mogę u tego propagandzisty "za dychę" komentować, zatem taka notka:
No i czego kłamiesz? To, co kupujesz ze te 2,18 obok chleba nawet nie leżało. Goowno ze spulchniaczami zamiast mąki. Smacznego :-))))
Kupuję codziennie pieczywo w pobliskiej renomowanej piekarni : najtańszy chleb kosztuje 4,60 zł (800 gram), dobry, zachowuje długo świeżość, ale...
Naprawdę dobre chleby, w tej samej wadze kosztują około 10 - 14 zł. Po tygodniu są prawie takie jak świeżo wypieczone.
Mały chleb razowy, lub żytni - około 6 zł. Nie przepadam.
Chcesz po 30 zł? Proszę bardzo - chleb staropolski po 35/ za kg. Na wagę. Polecam, bo znakomity.
A teraz spadaj z tym swoim "chlebem" na drzewo.
Inne tematy w dziale Rozmaitości