Andrzej Owsiński Andrzej Owsiński
925
BLOG

Po śmierci Andrzeja Owsińskiego

Andrzej Owsiński Andrzej Owsiński Osobiste Obserwuj temat Obserwuj notkę 14

Szanowni Państwo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy się wypowiedzieli po zaanonsowaniu odejścia mojego Ojca, często bardzo serdecznie, ale także tym, których wypowiedzi miały charakter polemiczny. Dziękuję szczególnie wszystkim tym z Państwa, którzy niejako współtworzyli Jego blog, aktywnie komentując i motywując Ojca do dalszych wpisów.

Osoby zainteresowane zapraszam do obejrzenia bardzo obszernych wywiadów z Ojcem, przeprowadzonych przez Instytut Pileckiego, począwszy od 

https://archiwum.instytutpileckiego.pl/dlibra/publication/6863/edition/6759

Niezależnie od tego, jeśli by ktoś z Państwa był zainteresowany książką, zawierającą wspomnienia Ojca z jego 104-letniego życia, proszę o wiadomość na Jego adres poczty elektronicznej: owsinskiandrzej@gmail.com

Przypominam, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 10 stycznia, środa, godz. 12:00, Msza św. w kościele św. Jakuba na Placu Narutowicza w Warszawie, o 13:30 wejście na Stare Powązki od bramy VI.

Z pewnością będziemy obserwowali dalsze komentarze na temat wpisów Ojca, licząc na to, że nadal będzie to źródło inspiracji do przemysleń na temat historii, gospodarki, Polski i Jej wielkości.

Pozdrawiam wszystkich Państwa serdecznie, ciągle jeszcze w miarę noworocznie,

Jan Owsiński, syn


Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości