24 obserwujących
367 notek
354k odsłony
407 odsłon

Sakiewicz u Rachonia - Konfederacja ma wszechmoc boską

Wykop Skomentuj11

Amerykanie przyjęli Akt 447 i Mike Pompeo zdążył się już  spytać rząd PiS o stosowne akty prawne w Polsce umożliwiające realizację roszczeń żydowskich wysokości 350 miliardów dolarów. Kiedyś wymieniana była kwota 65 miliardów i taka też byłaby końcem polskich marzeń o wolności.Widać amerykańscy żydzi umiłowali nas tak samo jak murzynów, którymi dawno temu handlowali i dawali im stały pobyt a nie tylko ruch bezwizowy do  USA. Tak więc nasz najważniejszy sojusznik uchwalił ustawę tak wrogą narodowi polskiemu, że na tym tle straszenie ruskim kagiebistą Putinem wydaje się być śmieszna dla każdego, kto ma choć trochę instynktu samozachowawczego. 

Czy Amerykanie mają narzędzia aby wyegzekwować swój akt w Polsce? Wyegzekwowali t.z.w. martwe konta w Szwajcarii, co nie było nawet żadnym bezprawnym zagarnięciem "martwych kont" tylko rabunkowym napadem na Szwajcarię, który to kraj zdecydował się zapłacić haracz dla świętego spokoju. Skrupulatni Szwajcarzy, obliczyli wszelkie martwe konta w swoich bankach i było to kilkadziesiąt milionów dolarów. Ile z tego było "żydowskie" trudno powiedzieć, ale bogaci Żydzi raczej nie ginęli w komorach. A ile Żydów zamieszkujących n.p. Polskę miało konta w Szwajcarii? Przypuszczam, że żaden. Może mieli ci z Francji ale jak ustalić, ze to Żyd jeśli konto było założone na nazwisko francuskie? Szwajcaria okup zapłaciła i dała ponad miliard dolarów na funkcjonowanie wspólnoty rozbójniczej. Na miliardzie można już zrobić początek. Jest i na łapówki dla kongresmenów, na medialne naciski i uzyskanie wpływów. Ustawa 447 dająca never ending business story jest i drżyjcie narody. Szczególnie drżyjcie Polacy. 

Nikt  ze znaczących polityków PiS czy PO nie dostrzega zagrożenia? Dostrzegają, dostrzegają. Ale niechby tylko publicznie pisnęli to już nasz najważniejszy sojusznik, wespół z Żydami postarałby się, aby piszczący zginął z duszą i ciałem. Tak więc piszczą ci, co tworzą dzisiaj Konfederację. Wniosek - tchórzami nie są i czołgać się nie będą.

Aż dziwne, że temat został poruszony u Rachonia. Jednostronnie. Poruszył Rachoń a skomentował Sakiewicz. Według tego geniusza Konfederacja dąży do tego, aby w USA wygrali nieprzychylni Polsce Demokraci, aby nie było reelekcji Trumpa (ustawę podpisał) i aby wyprowadzić Polskę z NATO i UE. Zaznaczył też, że sprawa 447 przyschła już i wszyscy o tym zapomnieli, ale Konfederacja problem odnowiła i już w NY Times piszą o Polsce w kontekście 447.

Konfederacja nabyła tym samym mocy boskiej. Stała się niesamowicie wpływowa. Ma możliwość zmienić prezydenta w USA, przychylić wygranej tamtejszym wrogim Polsce Demokratom i chyba zatrzymać Ziemię i poruszyć Słońce. Przypuszczać też należy, że to polscy narodowcy razem z Liroyem, Grzegorzem Braunem, Korwin Mikkem i paroma innymi uchwalili Akt 447. A wszystko po to aby wepchnąć nas w łapy Putina. 

A ja się bym spytał Putina ile by chciał za ochronę? Bo jeśli mniej niż 350 miliardów dolarów to raczej się nam opłaci.  

Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka