Takie se tam...
Piszem bo chcem
0 obserwujących
19 notek
5109 odsłon
156 odsłon

To nie Prima Aprilis!

Wykop Skomentuj1

Knesset debatuje nad obowiązkowym tatuażem Auschwitz, implantami "holokaustycznego genu"

Israeli Knesset Debates Mandatory Auschwitz Tattoos, “Holocaust Gene” Implants

Kevin Barrett – 2.02.2020

Dissociated Press

Izraelski Knesset opóźnił wczoraj głosowanie o Obowiązkowej Uchwale Tatuażowej / Mandatory Tattoo Bill (KN-6283) wymagającej by dla upamiętnienia holokaustu wszyscy obywatele zostali wytatuowani numerami ID z nazistowskiego obozu koncentracyjnego. Uchwała zobowiązuje też nowonarodzone niemowlęta do przejścia badania genetycznego żeby ustalić czy są nosicielami genu holokaustycznej traumy / Holocaust Trauma Gene – i poddania się terapii implantu holokaustycznego genu / Holocaust Gene Implant Therapy (HGIT), jeśli tego nie zrobią.

image

HOLOKAUSTYCZNE TATUAŻE, HOLOKAUSTYCZNE GENY

Przekazywanie holokaustycznych tatuaży

Badanie ocalonych z holokaustu pokazuje traumę przenoszoną na geny dzieci

CZY POWINNY BYĆ OBOWIĄZKOWE?

Kłótnie nad ustawą groziły wykolejeniem rozwijającej się koalicji między Partią Likud Benjamina Netanyahu i Partią Israeli Resilience Benny Gantz'a. Netanyahu popiera zarówno obowiązkowe holokaustyczne tatuaże jak i powszechną terapię genową. Gantz popiera tatuaże, ale twierdzi, że potrzeba więcej badań o HTG zanim uchwali się obowiązkowe implanty.

Prawicowi oponenci Gantza stanęli za Netanyahu. "Holokaustyczna trauma jest w naszej krwi. Jest w naszych genach. Jest wytatuowana na naszych rękach" – tłumaczył Yahuda Beluga z ultraprawicowej partii Futzka Yehudit. "Jesteśmy tak straumatyzowani przez holokaust, że jesteśmy gotowi wydymać każdego kto stanie nam na drodze, jest absolutnie najważniejsze dla naszej tożsamości jako Izraelczycy.

Ale dzisiaj, 75 lat po fakcie, pamięć o holokauście zaczyna blaknąć. Zapomnieć holokaust, przejść przez traumę, stanowi zagrożenie egzystencjalne dla tego kim jesteśmy, czym się staliśmy – i dla naszych planów zabijania i gwałcenia i grabienia i łupienia Gojów ogólnie, a Palestyńczyków w szczególności.

Jak będziemy mogli robić to dalej z czystym sumieniem, jeśli nie będziemy czuć, głęboko w naszym DNA, że jesteśmy nie tylko ofiarami, ale najbardziej wewnętrznie, nieuchronnie, nieporównywalnie prześladowanym narodem w historii ludzkości?"

Zgodnie z proponowaną ustawą, nowonarodzeni będą tatuowani numerami z Auschwitz, i wszczepieni genem holokaustycznej traumy podczas ceremonii obrzezania. Rabin Nimrod Kuttitoff, przewodniczący izraelskiego sądu rabinicznego, Mędrców Syjonizmu, mówi, że to zapewni przyszłym izraelskim obywatelom "3 traumy za cenę 1. Taki interes! Jeśli uważacie, że jesteśmy okrutnym, brutalnym, bardzo agresywnym, plemiennie psychopatycznym / tribally-psychopathic, masowo traumatyzującym się narodem dzisiaj, to zaczekajcie aż zobaczycie następne pokolenie!"

Plan dodawania tatuaży i terapii genowej d ceremonii obrzezania rozpalił izraelskie feministki. Twierdzą, że tradycyjne obrzezanie już dyskryminuje dziewczynki, które powinny mieć takie samo prawo do okaleczeń genitalnych jak chłopcy. Skoro tatuaże z Auschwitz będzie się wykonywać podczas obrzezania, i tylko u chłopców, to one staną się oznakami męskiej wyższości, twierdzą feministki.

Zwolennicy LBGTQ z Partii Pomieszania Płci / Gender Confusion Party (GCP), która zajmuje 3 miejsca w Knessecie, popiera feministki, mówiąc, że wszystkie genitalia są naprawdę takie same i dlatego powinny być tak samo okaleczane, i że każdy kto twierdzi, że męskie i żeńskie narządy płciowe się różnią, jest transfobicznym nazistą.

Tymczasem ekstremistyczny odłam GCP nazywający się Partią Powszechnego Okaleczania Genitaliów / Universal Genital Mutilation Party (UGMP) popiera dużo bardziej radykalny plan wymagający by dorośli, nastolatki jak i dzieci przeszły o9kaleczenie genitalne i losowe wstrzykiwanie hormonu co miesiąc, w celu usunięcia ostatnich śladów postrzeganych różnic między płciami.

image

Nie mogę się doczekać na wydymanie mnie, użydowienie i wytatuowanie przez dobrego przyjaciela Bibi! 


Po uchwaleniu ustawy, mówią źródła z izraelskiego rządu, Netanyahu planuje wezwać prezydenta USA Trumpa do Tel Awiwu, i osobiście wytatuować go, obrzezać i wstrzyknąć mu gen holokaustycznej traumy w TV na żywo.

Tymczasem w Niemczech, Angela Merkel wprowadziła uchwałę zakazującą "negowanie genu holokaustycznego". Według Merkel, biolodzy wątpiący w prawdziwość tzw. holokaustycznego genu są faktycznie nazistami w przebraniu.

Ustawa Merkel negowanie holokaustycznego genu uzna za zbrodnię podlegającą karze grzywny do $6 mln i do 6 mln lat więzienia. Prawnicy którzy będą zabiegać o mniejszą karę grzywny czy krótszej więzienia dla swoich klientów będą też oskarżani jako negacjoniści i poddawani takim samym karom.


P.S. Do napisanie notki zainspirował mnie artykuł blogera wawel24

Obsesja pochodzeniaWykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale