Takie se tam...
Piszem bo chcem
1 obserwujący
79 notek
25k odsłon
  159   0

Terroryzm omikronowy robi zamieszanie

Terroryzm omikronowy robi zamieszanie

 Maurizio Blondet 28 listopada 2021

Wszyscy pacjenci, którzy złapali południowoafrykański wariant Omicron, byli już

zaszczepieni: nawet menedżer ENI, który przybył z Mozambiku, jest zaszczepiony

dwukrotnie. Czego więcej potrzeba, aby zrozumieć, że szczepionki są nieskuteczne w celu

uodpornienia i ochrony? że szczepionka NIE DZIAŁA? Że aby przeciwdziałać chorobie teraz

"łagodnej", naraża się na ryzyko zbyt wielu osób zaszczepionych niekorzystnymi skutkami,

nawet o ekstremalnym nasileniu?

Teraz, na podstawie tego, jakie kompetencje immunologiczne ogłasza policjantka serii C,

zgodnie z tytułem:


Variante Omicron, Lamorgese: "Trzecia dawka jeszcze ważniejsza" – Imola Oggi

Czy zostałeś wirusologiem? Teraz staje się dla nas coraz bardziej jasne, że trzecia dawka (podobnie jak dwie pierwsze) nie służy ochronie przed łagodną chorobą: dlatego służy czemuś innemu, w dalszym celu, który nasi czytelnicy mniej więcej zrozumieli.

Media, takie jak policjantka z serii C, nadal otwierają wiadomości z wariantem Omicron. Terroryzm nad terroryzmem.

Nie powiedzieli oczywiście, że lekarz z Pretorii, który jako pierwszy zaalarmował o nowym szczepie i który jest doradcą rządu RPA ds. Covid-19, dr Barry Schoub, dodał koncepcję niezwykle interesującą: że duża liczba mutacji znalezionych w wariancie omikrona wydaje się destabilizować wirusa, co może uczynić go mniej "odpowiednim" niż dominujący szczep delta. Krótko mówiąc, że nadmiar anomalii czyni go mniej zjadliwym, zdegradował go i robi to, że tak powiem, mniej "żywotny" (oczywiście wirus nie jest tak naprawdę żywą istotą) - osłabiony nadmiarem mutacji, Omicron jest również łagodniejszy niż szczep delta, krótko mówiąc, degraduje i zmierza w kierunku naturalnego wyginięcia.


Angelique Coetzee, prezes Południowoafrykańskiego Stowarzyszenia Medycznego, zgodziła się z oceną Schouba, nazywając objawy związane z wariantem "różnymi i tak łagodnymi" w porównaniu z innymi, dla których leczyła wirusa w ostatnich miesiącach. Krótko mówiąc, jest to najsłabsza mutacja, jaką kiedykolwiek zaobserwowano do tej pory.

W jaki więc sposób ignorancka policjantka wirusa zaświadcza i wszystko inne, że "trzecia dawka jest jeszcze ważniejsza"? Co z tego, jeśli pozostałe dwa okazały się nieskuteczne? O co chodzi?

Nawet bank inwestycyjny Goldman Sachs zarzucił "panikę Omicron", która rozpętała się w wiadomościach na rynkach spekulacyjnych, powodując setki miliardów strat, na przykład załamanie akcji linii lotniczych i błyskawiczny wzrost akcji Pfizera: "Jest mało prawdopodobne, że ta mutacja będzie bardziej szkodliwa; nie ma powodu, aby zmieniać skład portfela papierów wartościowych."

Kiedyś powiedziano: Rzym locuuta, przyczyna koniec. Teraz możesz powiedzieć: Goldman locuta, przyczyna koniec.

https://www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2021/11/Milano_21_novembre_in_Piazza_Duono_di_notte_sfilano_cadaveri-1700015.mp4?_=1

Może Lamorgese mogłaby zamiast tego poświęcić swoje rzadkie talenty, aby zbadać organizatorów parady szkieletów kostnicy pod katedrą 21 listopada i na uniwersytecie Ca' Granda, który widział plagę manzonowską, to prawda, ze zmarłymi na ulicach i w domach: czy nie jest to zakłócenie społecznego spokoju porządku publicznego? Jakie jest przesłanie: proroctwo od kogoś, kto wie? Zagrożenie?

Jak pokazuje tweet Stefano Boeri (brata architekta ekonomisty Tito Boeriego), jest on organizowany – za publiczne pieniądze – przez bogatą mediolańską lewicę, którą w czasach Ruchu Studenckiego znaliśmy wśród naganiaczy.


Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale