75 obserwujących
457 notek
741k odsłon
337 odsłon

Dobra wiadomość -Bundeswehra stawia na homosiów, niedookreślonych i innych dewia

Wykop Skomentuj

Jak czytamy w tym artykule minister obrony Niemiec Urszula von der Leyen wpadła na pomysł pełniejszego otwarcia armii na: pedałów kochających inaczej, mężczyzn, kobiety i osoby innych płci.

Dowiadujemy się również, że:
"Otwarcie Bundeswehry na obywatelki i obywateli UE byłoby nie tylko „ważnym instrumentem personalnego wzmocnienia niemieckiej armii, lecz także mocnym sygnałem wspierającym europejską perspektywę wojska".

W związku z tym:
... pod koniec stycznia dowództwo armii weźmie udział w szkoleniu na temat „tożsamości seksualnej” w Bundeswehrze ... . 
(...)
Jak zaznacza „Focus” na „seks-seminarium” zaproszeni zostali również parlamentarzyści zajmujący się tematem obronności oraz dowódcy rezerwy sił zbrojnych. Seminarium jest obowiązkowe i ma wytłumaczyć generałom jak ważna jest „seksualna różnorodność w armii”.

Po wcześniejszych informacjach, że Bundeswehra pracuje od 8:00 do 16:00 a w niedziele i święta ma wolne ta wiadomość jeszcze bardziej nas raduje.

W zasadzie można teraz się skupić na obronie wschodniej granicy z Ukrainą. Na Rosję też trzeba uważać z tym, że z nimi to chyba nie mamy z czym wystartować.

Na koniec taka refleksja. Jak byłem w SPR to chłopaki czasami wyrywali się na lewiznę w celu spotkania z panienką. Wiadomo - krew nie woda. 
Zatem pomysł z adoptowaniem pedałów do armii bym rozwinął i w zasadzie brał do woja tylko takich dewiantów. Panowie nie musieli by nigdzie wyskakiwać na lewiznę, wszystko mogliby załatwiać na miejscu w koszarach.
Co prawda jakby Helmut zakochał się w Hansie, a Hansa by przeniesiono do innej jednostki, to jego wartość bojowa by znacznie spadła. Trzeba ten problem jakoś rozwiązać systemowo - na przykład przenosimy tylko parami. Gdyby osobnicy LGBT tworzyli bardziej skomplikowane związki, to trzeba by ich przenosić trójkami, czwórkami albo jeszcze inaczej.

Nie wiem jak Bundeswehra poradzi sobie z kiblami. Jak pamiętam u nas były tylko męskie. A jak mamy "seksualną różnorodność" (mężczyzn, kobiety i osoby innych płci) to tych kibli trzeba wydzielić odpowiednią ilość bo będą protesty.

ps.
1. Słowo "pedał" jest zakazane w tytule. Czy w treści to się okaże. A jak piszemy notkę o rowerach i chcemy ją zatytułować:
"Pedał - wielkość, konstrukcja i inne czynniki wpływające na efektywność pedałowania", to co?
2. Tu nie komentujemy, tylko tu:
https://nohood.wordpress.com/author/pikopiko07/

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale