PS
32 obserwujących
1043 notki
831k odsłon
  2998   0

Jakie wartości prezentuje Prezes Rady Ministrów Donald Tusk

 

Zdjęcie ze strony www.marketingwpolityce.zgora.pl/kampaniewyborcze/kampania2005pl/po/po.html


Chamskie zagranie Tuska  a contrario czytamy na Niezależna.pl, ale o co chodzi?
 
Szukajcie a znajdziecie. Znalazłem stosowny fragment wystąpienia PDT w stenogramie na stronie sejmowej. Oto on:  
Prezes Rady Ministrów Donald Tusk
Jednak główne, te najbardziej dramatyczne zdarzenia, w tym te, których rezultatem były rany i kontuzje policjantów, wynikały z ataku nie niemieckich anarchistów, tylko polskich chuliganów w szalikach klubowych, wspieranych tak mocno w ostatnim czasie przez prezesa Kaczyńskiego i PiS. (Oklaski) 
Byłem przekonany, że dzień 11 listopada pokazał z całą wyrazistością, że już chyba przebieg tego święta nie pozostawił żadnych wątpliwości…
(Głosy z sali: Wstyd i hańba!)
jakie wartości prezentują ludzie, którzy
atakują
polskiego policjanta,
polską rodzinę spacerującą po warszawskich ulicach 11 listopada,
jakie wartości prezentują ludzie, którzy kopią leżącego policjanta, 
którzy atakują, podpalają samochody transmisyjne telewizji. (Oklaski) 
To znaczy chcę powiedzieć, że w tych słowach Jarosława Kaczyńskiego niestety już nie było przypadku.
(Głos z sali: Hańba!)
I jeśli rzeczywiście jest tak, że z tej strony sali będą zawsze padały słowa wsparcia dla tej – jak to określił prezes PiS – dorodnej młodzieży polskiej, która przeciwstawiła się lewicy (Wesołość na sali), to chcę powiedzieć, że (Oklaski), mimo że budzi to śmiech, to tak naprawdę takie słowa muszą budzić grozę.
(Część posłów Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość opuszcza salę)
Będziemy ścigali z całą surowością wszystkich, którzy atakują polskie symbole, polską flagę (Gwar na sali), polskie święto narodowe, niezależnie od tego, czy to jest prawica, czy lewica. (Oklaski)
(Głosy z sali: Ooo!)
(Głos z sali: Złóżcie mandaty.)
(Głos z sali: Prawda boli.)
(Marszałek dzwonkiem przywołuje posłów do porządku)”

Ze stenogramu     "1. posiedzenie Sejmu w dniu 19 listopada 2011 r.

Program działania Rady Ministrów z wnioskiem o udzielenie jej wotum zaufania"

strona 164, dostępnego w Internecie p. a. www.sejm.gov.pl. Na stronie www.sejm.gov.pl -_TRANSMISJA jest też video - cytowany fragment do odsłuchania 10:34:20 - 10:36:30.
 

PDT znowu ostro "pojechał po bandzie" uderzając cynicznie zza immunitetu w czuły punkt, "poniżej pasa". Może to i byłoby śmieszne gdyby stada zwolenników Partii Miłości bezgranicznie ufające przewodniej sile narodu. Do obrażania Prezesa Kaczyńskiego to już się zdążyłem przyzwyczaić, chociaż też nie akceptuję. Te słowa wyjątkowo szokują i budzą niepokój.

O. Tadeusz Rydzyk nazwał „totalitaryzmem” to co „przyjazne państwo prawa” w stosunku doń wyczyniało.   W odpowiedzi szef Światowego Kongresu Żydów (WJC), amerykański multimilioner Ronald S. Lauder  zapewnił, że Polska jest liberalną demokracją od ponad 20 lat i wszelkie sugestie, że Żydzi lub inni potajemnie kontrolują rząd są po prostu niedorzeczne”.

Ta reakcja przyznam też mnie zdumiała - a skąd on to wie i jak śmie ten wyjątkowo bezczelny typ, domagać się od Watykanu relegacji redemptorysty z zakonu. Wsparł Sikorskiego może, pomyślałem sobie, może mają jakieś wspólne interesy albo znajomych. To tego czasu chyba jednak nikt go nie przebił.

Odnoszę wrażenie, że PDT odniósł się do głośnego ostatnio incydentu z Danielem Klocem, poniekąd „ziomalem” Pana Prezydenta Bronisława, urodzonego konkretnie nie w całej Polsce, ale w Obornikach Śląskich koło Wrocławia, a do podstawówki uczęszczającego w Pruszkowie.  Jeśli tak, to sprawa wygląda zgoła inaczej i tu chciałem wyprowadzić Pana Premiera z błędu. 

Trochę czuję się zażenowany w tej roli (informatora), ale ktoś musi, skoro państwo nie zdaje egzaminu i służby dezinformują Pana Premiera.

Otóż ten skopany (Daniel Kloc) nie jest policjantem, ale uczestnikiem marszu, kierowcą, który przyjechał na Marsz Niepodległości z Obornik Śląskich. Natomiast policjantem jest (był) ten, który kopał – chociaż rozumiem, że trudno Panu Premierowi w to uwierzyć. Pan Premier przecież, sam słyszałem, takie ciepłe i dobre zdania o profesjonalnych działaniach Policji wygłaszał i nawet ostatnio podwyżki obiecał. PO 300. Zresztą sąd też nie dał wiary i skazał ofiarę opierając się na kłamliwych zeznaniach policjanta. Sędzia - nie wiem czy "jeszcze rozgrzany", czy już po poprzednim rozgrzaniu

(Iwona Konopka!)

nie wiedząc jak było lub udając niewiedzę wydała sprzeczny z prawem i sprawiedliwością,  niesprawiedliwy i absurdalny wyrok. I być może pod wpływem sugestii Pana Premiera, tak jak Pan Premier obiecał po 300, tak i też w ramach premii czy nagrody za zaangażowanie dodatkowo...policjant Andrzej Czajka, który bestialsko kopał Daniela po głowie, dostanie wyrokiem sądu 300 złotych, które Daniel ma wpłacić na konto policjanta Czajki. poczta.niepoprawni.pl/content/policjant-sadysta-andrzej-czajka-sedzina-iwona-konopka-na-liscie-hanby.

Lubię to! Skomentuj36 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale