5 obserwujących
19 notek
54k odsłony
412 odsłon

PIS i PO faktycznymi beneficjantami pozorowanej „walki z pedofilią”?

Wykop Skomentuj2


Film Tomasza Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” wyemitowany 11.05.2019 w intrenecie na popularnym kanale YOU TUBE pokazujący przypadki pedofili w kościele katolickim na dwa tygodnie przed wyborami do europarlamentu – to nie przypadek.
Pan Sielkielski rozniecając emocje na podłożu religijnym i światopoglądowym, których bohaterami są dzieci skrzywdzone przez „złych” księży wpisuje się doskonale w zapotrzebowania wizerunkowe głównych partii politycznych w Polsce w przededniu wyborów.  Zarówno bowiem - PIS jak i tzw. Koalicja Europejska od dosyć dawna merytorycznie nie mają Polakom nic do zaproponowania.


Najbardziej widoczna jest katastrofa programowa Platformy Obywatelskiej i jej lidera –Grzegorza Schetyny. „Zero” programu gospodarczego, „zero” programu społecznego, obmierzłe zaś Polakom już od dawna i zgrane pokrzykiwania o konieczności tzw. integracji europejskiej wzbudzają jedynie politowanie nawet w rdzeniu bojowym PO - formacji KOD.


PIS po czterech latach władzy również udowodnił, że nie potrafi rozwiązać najprostszych polskich problemów. Zapowiadana reforma ZUS, armii, rolnictwa, służby zdrowia, polityki zagranicznej czy też sądownictwa okazała się fikcją i pod rządami partii Kaczyńskiego zamienia się w pastisz. Coraz dłuższe kolejki u lekarzy, coraz większe zadłużenie szpitali- szczególnie powiatowych, „wstawanie z kolan” w polityce zagranicznej - to wielka kompromitacja i wyizolowanie kraju w imię sojuszu z bezalternatywnym sojusznikiem – USA. Sądownictwo - rozwalone w pył walką z tzw. kastą i celowo pozbawiane przez władzę autorytetu- ledwo egzystuje, zdecydowania wydłużył się czas oczekiwania na orzeczenie. Armia- na granicy upadku materialnego - bez floty podwodnej, z okrętami i śmigłowcami mającymi po 40 lat.

Aby ukryć przed Polakami te niepowodzenia władza uruchomiła wszelkiej maści programy rozdawnicze, które są z reguły niesprawiedliwe, gdyż preferują nierobów kosztem ludzi ciężko pracujących, PiS sprytnie maskuje tą niesprawiedliwość  pomocą dzieciom. Aby to sfinansować nałożono na całą gospodarkę drakońskie obciążenia fiskalne.
Wprowadzany przez PIS socjalizm niekiedy przechodzący w komunizm jest wyjątkowo groźny. Likwiduje on powiem naturalną, obywatelska przedsiębiorczość i faworyzuje postawy roszczeniowe. Mnoży liczbę ludzi na garnuszku państwa, a wycina ludzi kreatywnych, potrafiących samemu zapracować na utrzymanie. Likwidując polska klasę średnia, PIS wystawia dodatkowo cały kraj na żer bezwzględnym zachodnim korporacjom, które pozbawione krajowej konkurencji stopniowo podbijają kolejne dziedziny życia.
Nieudolność rządów partii Kaczyńskiego i jego słabość jest doskonale znana na Zachodzie i w USA, więc nic dziwnego, że próbują to wykorzystać międzynarodowe korporacje, jak i różne organizacje żydowskie chcąc okraść Polaków na wszelki sposób. Przyjęta przez kongres USA ustawa #S447 jest tego najlepszym przykładem, a każdy widzi, że Kaczyński nie potrafi, czy tez nie chce obronić Polaków przez jej straszliwymi skutkami.


I tutaj znowu wracamy na Sekielskiego. Wprawiony w bojach towarzysz z TVN przychodzi w sukurs zarówno PO jak i PIS pozwalając na kolejne rozniecenie emocji i spolaryzowanie sceny politycznej w najlepszym momencie – dwa tygodnie przed wyborami.
Dla PO jest wygodny, bo próbuje ukryć niemotę politycznego przywództwa Grzegorza Schetyny za parawanem walki o dzieci. Sekielski uderza też w Kościół, który poprzez wielu duchownych sprzyja obozowi „dobra zmiana”. Bijąc w katolików, naświetlając sprawy często sprzed 30 lat próbuje zmrozić” naturalne przywiązanie Polaków do kościoła katolickiego, przykleić nieprawdziwą łatkę pedofilów, zaszczepić zwątpienie i podzielić wierzących. To może przełożyć się na frekwencję w wyborach i konkretne głosy. Wielu bowiem zwątpi, wielu będzie zaszokowanych. Nikt nie będzie pamiętał, ze Schetyna  nie ma programu, ze nic nie proponuje Polakom, że chce euro, że jest jawną forpocztą Berlina..


Jako żywo jest to kolejna powtórka z dawnych akcji Palikota, które  poprzez fizyczne ataki na symbole katolickie miały anihilować  obecną w Polsce cześć i świętość kultu chrześcijańskiego w wymiarze ogólnym, a adresatem była nieświadoma zwykle młodzież.  Uderzając w symbole i kapłanów, niszcząc tarczę i nimb świętości roztoczoną przez wieki nad kościołem i księżmi w Polsce starano się przenicować boski  kult na nienawiść i zgorszenie. Teraz tą samą  drogą poszedł funkcjonariusz Sekielski…
Ten diaboliczny cel finansowany jest  przez nieznajomych „darczyńców” olbrzymią kwotą 450 tys. złotych. Co to za organizacje zapłaciły tak hojnie za atak na kościół, niech Sekielski ujawni rachunki, kto mu naprawdę płaci i kto go sponsoruje!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka