31 obserwujących
426 notek
183k odsłony
  438   0

Podziękowanie i pożegnanie z salonem24

Szanowni Państwo,

Od maja 2010- do września 2011 roku ukazywały się na salonie24.pl nasze notki, poświęcone odległym i wydawać by się mogło egzotycznym sprawom azjatyckim.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim Państwu za liczne komentarze i ponad 130 tysięcy kliknięć, a także niezmiernie wdzięczni redakcji salonu24.pl i osobiście Panu Igorowi Janke za życzliwość dla naszej inicjatywy i naszego bloga.

Ze względu na fakt iż prowadzimy popularny w internecie portal www.polska-azja.pl, skupiony na sprawach azjatyckich, a polityka Google'a karze strony które multiplikują treści w internecie i publikuja te same artykuły w róznych miejscach ( takie strony stają się wówczas w Google'u mniej widoczne i spychane są na dalsze miejsca w wyszukiwarkach), niestety musimy zawiesić naszą działalność na salonie24.pl. Sprawy azjatyckie ( a szkoda!) cieszą się niewielkim zaintereswaniem w Polsce, nasz portal który nie otrzymuję żadnych dotacji, walczy o przterwanie, balansując na krawędzi opłacalności ekonomicznej. W sytuacji gdy utrzymujemy się z darowizn i datków naszych sympatyków i reklam, musimy niestety z żalem, ale jednak zrezygnować z publikowania na salonie24.

Oczywiście, w sytuacji gdy sprawy azjatyckie wejdą na chwilę do centrum polskiej debaty publicznej ( a okazja do tego byc może trafi się dość szybko, bowiem w dniach 18-22 grudnia, wizytę w Pekinie i Szanghaju złoży prezydent Komorowski) powrócimy na salon24.pl z naszymi komentarzami.

Tymczasem Wszystkich z Państwa, zainteresowanych sprawami najszybciej rozwijającego się regionu świata, który w XXI wieku będzie odgrywał coraz większe znaczenie, serdecznie zapraszamy do oglądania naszego kanału TV internetowej i na nasz portal WWW.POLSKA-AZJA.PL

Serdecznie dziękujemy i  do zobaczenia!

Zespół Centrum Studiów Polska-Azja

www.polska-azja.pl

 

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale