Blog
Centrum Studiów Polska-Azja
Centrum Studiów Polska-Azja
Centrum Studiów Polska-Azja CSPA to polski think-tank zajmujący się Indiami i Dalekim Wschodem. www.polska-azja.pl
0 obserwujących 426 notek 179274 odsłony
Centrum Studiów Polska-Azja, 1 grudnia 2011 r.

Podziękowanie i pożegnanie z salonem24

Szanowni Państwo,

Od maja 2010- do września 2011 roku ukazywały się na salonie24.pl nasze notki, poświęcone odległym i wydawać by się mogło egzotycznym sprawom azjatyckim.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim Państwu za liczne komentarze i ponad 130 tysięcy kliknięć, a także niezmiernie wdzięczni redakcji salonu24.pl i osobiście Panu Igorowi Janke za życzliwość dla naszej inicjatywy i naszego bloga.

Ze względu na fakt iż prowadzimy popularny w internecie portal www.polska-azja.pl, skupiony na sprawach azjatyckich, a polityka Google'a karze strony które multiplikują treści w internecie i publikuja te same artykuły w róznych miejscach ( takie strony stają się wówczas w Google'u mniej widoczne i spychane są na dalsze miejsca w wyszukiwarkach), niestety musimy zawiesić naszą działalność na salonie24.pl. Sprawy azjatyckie ( a szkoda!) cieszą się niewielkim zaintereswaniem w Polsce, nasz portal który nie otrzymuję żadnych dotacji, walczy o przterwanie, balansując na krawędzi opłacalności ekonomicznej. W sytuacji gdy utrzymujemy się z darowizn i datków naszych sympatyków i reklam, musimy niestety z żalem, ale jednak zrezygnować z publikowania na salonie24.

Oczywiście, w sytuacji gdy sprawy azjatyckie wejdą na chwilę do centrum polskiej debaty publicznej ( a okazja do tego byc może trafi się dość szybko, bowiem w dniach 18-22 grudnia, wizytę w Pekinie i Szanghaju złoży prezydent Komorowski) powrócimy na salon24.pl z naszymi komentarzami.

Tymczasem Wszystkich z Państwa, zainteresowanych sprawami najszybciej rozwijającego się regionu świata, który w XXI wieku będzie odgrywał coraz większe znaczenie, serdecznie zapraszamy do oglądania naszego kanału TV internetowej i na nasz portal WWW.POLSKA-AZJA.PL

Serdecznie dziękujemy i  do zobaczenia!

Zespół Centrum Studiów Polska-Azja

www.polska-azja.pl

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W skład naszego zespołu wchodzą naukowcy, specjaliści krajów Azji dysponujący praktyczną wiedzą wyniesioną z wieloletnich doświadczeń pracy na rynkach dalekowschodnich, pobytu w Azji, znajomości miejscowych realiów, języków, kultury. Współpracujemy z dziennikarzami krajów azjatyckich, blogerami polskimi i azjatyckimi, Polakami mieszkającymi w Azji i Azjatami w Polsce. Mamy nadzieję, że na naszym blogu jak i na naszej stronie www.polska-azja.pl, znajdziesz autentyczne i ciekawe informacje z pierwszej ręki dotyczące najszybciej rozwijającego się regionu współczesnego świata, a także ciekawe i inspirujące idee. Serdecznie zapraszamy! www.polska-azja.pl

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @nekrofil wg niektórych info@polska-azja.pl, www.polska-azja.pl pozdrawiamy, CSPA
  • @proste-pytanie Niestety to fotomontaz, Przesylam link do oryginalu gazety Shenzhen Te Qu Bao...
  • To nie zarty Szanowni Panstwo, To nie zarty. Zauwazamy iz im wiekszy jest wplyw Azji na...

Tematy w dziale