149 obserwujących
1555 notek
2460k odsłon
  1171   0

WYMIEŚĆ ZŁOGI KOMUSZE z IAR

TELAWIW OnLine: „Chrystus nie mógby teraz przyjść na świat w Betlejem, gdyż Maria z Józefem nie dotarliby tam z powodu izraelskiego muru”. To nie jest, wbrew pozorom, debilna antyizraelska propaganda palestyńska, lecz dzisiejsza „depesza IAR” - publicznego radia w kraju zaprzyjaźnionym podobno z Izraelem. Jeśli naprawdę komuś w Polsce na takich wzajemnych relacjach zależy – radzę jak najszybciej wymieść komusze złogi z IAR. Zaś w tzw. realu Jezus nie mógłby się dziś urodzić w Betlejem, bo Maria z Józefem, jako Żydzi, zostaliby tam zastrzeleni przez arabskiego snajpera - jak w połowie dnia 22-letni Izraelczyk na obrzeżach Gazy.

http://www.telawiwonline.com/?p=944

 

 

EGIPT: OTWARTA WOJNA Z BRACTWEM

 

TELAWIW OnLine: Po nocnym zamachu bombowym na komendę policji władze egipskie uznały Bractwo Muzułmańskie za organizację terrorystyczną. W ataku dokonanym w mieście Dagahliya (Delta Nilu) przy pomocy auta-pułapki zginęło co najmniej 20 funkcjonariuszy, a blisko 200 jest rannych.

http://www.telawiwonline.com/?p=935

 

CORAZ GROŹNIEJ W PŁD. SUDANIE

 

TELAWIW OnLine: W objętej rebelią zbrojną Republice Południowego Sudanu już ponad 45 tysięcy ludzi znalazło tymczasowe schronienie w campach ONZ. W ciągu ostatnich 10 dni zginęło tam co najmniej 1000 osób. Rośnie obawa, że walki między siłami prezydenta Salvy Kiira i zbuntowanymi oddziałami b. wiceprezydenta Rieka Machara – przeniosą się na...pola naftowe.

http://www.telawiwonline.com/?p=938

 

TELAWIW OnLine: Wedle uporczywych przecieków...Izraelczycy uzależniają ew. postęp w rozmowach z Palestyńczykami z Ramallah od zwolnienia J. Pollarda przez USA.

 

TELAWIW OnLine: USA przypomniały sobie poniewczasie, że należałoby choć potępić werbalnie...trwające od ponad tygodnia asadowskie ludobójstwo (bomby beczkowe) w Aleppo. Dziś od rana zginęło tam co najmniej 30.http://www.telawiwonline.com/?p=942

 

TELAWIW OnLine: ESKALACJA TERRORU - cywilny Izraelczyk (22-letni Beduin z Negewu) pracujący przy granicy ze Strefą Gazy zastrzelony przez palestyńskiego snajpera. Wg arabskich mediów hamasowcy w Gazie zaraz po tym incydencie uciekli ze swoich baz i komendantur, przewidując karne działania Cahalu.

http://www.telawiwonline.com/?p=948

 

CAHAL BOMBARDUJE HAMASTAN

 

BREAKING: Lotnictwo izraelskie zzatakowało cele terrorystów Hamasu w Strefie Gazy – koło miasta Chan Junes i obozu uchodźów El-Burejdż. Święta w Ziemi Obiecanej/Świętej raczej nie będą spokojne, na co zanosi się od paru dni w świetle nasilenia arabskiego terroru. Jeśli z Hamastanu zaczną odpalać rakiety na południowy Izrael – ściągną na siebie zmasowaną reakcję Cahalu.

 

Update: Dalsze ataki izraelskie z powietrza na Hamastan (także ogień czołgowy) – Hamas wyraził zadowolenie z zamordowania Izraelczyka przez palestyńskiego snajpera. Ataki lotnicze to odpowiedź na ten mord. Hamas naradza się z innymi bandami islamskimi nad ew. reakcją na naloty – w najbliższych godzinach może dojść do jeszcze gorszej eskalacji zbrojnej.

http://www.telawiwonline.com/?p=956

 

BREAKING: W Republice Południowego Sudanu znaleziono masowy grób z pogrzebanymi pośpiesznie zwłokami 75 zastrzelonych z bliskiej odległości... żołnierzy rządowych. Według ONZ są jeszcze dwie takie mogiły...

http://www.telawiwonline.com/?p=961

 

BREAKING: Policja egipska aresztowała b. premiera Hishama Qandila (z okresu rządów dawnej ekipy Mursiego) usiłującego uciec do Sudanu. Do zamachu samobójczego na komendę policji w Dolinie Nilu z poprzedniej nocy przyznali się salafici, ale rząd oskarża o to Bractwo Muzułmańskie.

http://www.telawiwonline.com/?p=967


TELAWIW OnLine: Izrael zamknął przejście graniczne Kerem-Szalom, przez które przewożone jest tirami do Strefy Gazy paliwo i zaopatrzenie. Inaczej mówiąc:Jeśli będą dalej eskalować terror - bedzie im chłodno i głodno, bo Egipt od dawna niczego nie wpuszcza do Hamastanu.Cahal zaznaczył, że nie będzie kontynuował ataków, jeśli druga strona zachowa spokój...

http://www.telawiwonline.com/?p=969


TELAWIW OnLine: W Syrii zginęło dziś 55 ludzi, w tym 30 w Aleppo (bomby beczkowe zrzucane z helikopterów przez asadowców). Rezim Asada twierdzi, że powstańcy zaatakowali 2 bazy z zasobami WMD przeznaczonymi do likwidacji...Na razie nikt inny tego nie potwierdza...

http://www.telawiwonline.com/?p=972


TELAWIW OnLine: SERDECZNE (mega) ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE! - niezależny portal informacyjny non stop, Eli Barbur.

 http://www.telawiwonline.com/


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Lubię to! Skomentuj23 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale