Prawda bez politpoprawności
Mówię prawdę o wydarzeniach w Polsce i na świecie
7 obserwujących
188 notek
143k odsłony
  135   2

,,Prezent" Niedzielskiego pod choinkę

Bartosz Banka /Agencja Gazeta/
Bartosz Banka /Agencja Gazeta/

Wczoraj Adam Niedzielski zapowiedział nowe obostrzenia. Od 15 grudnia zmniejszony z 50 do 30% został limit obłożenia hoteli, kin, teatrów, restauracji, kościołów i obiektów sportowych (limit nie dotyczy zaszczepionych), osoby przylatujące spoza strefy Schengen muszą mieć wykonany test ważny co najmniej 24 godziny przed przyjazdem, zmniejszony został limit w transporcie zbiorowym do 75%. Od 20 grudnia do 10 stycznia wraca nauka zdalna w szkołach podstawowych i średnich, najwyraźniej w tych placówkach szaleje wirus ale już w żłobkach, przedszkolach i uczelniach wyższych wirusa nie ma, oczywiście to tylko kilka dni będzie udawanej nauki, gdyż za chwilę przerwa świąteczna a w niektórych województwach na początku stycznia rozpoczną się ferie przez co niektórzy uczniowie przez miesiąc nie będą chodzić do szkoły, co spowoduje problemy rodziców np. z pracą. Od 15 grudnia zamknięte zostaną kluby i dyskoteki, gdyż według logiki rządu najwyraźniej od tego dnia wirus będzie tam strasznie zarażał ale 31 grudnia w Sylwestra wirus weźmie sobie urlop, ponieważ wtedy znowu będą mogły odbywać się imprezy z udziałem 100 osób (nie wliczając zaszczepionych).

No i pętla zaciska się coraz mocniej. Od 1 marca ma być obowiązek szczepień dla medyków, nauczycieli i służb mundurowych. Rząd mówił że medycy są już wszyscy zaszczepieni, więc jaki sens ma obowiązek szczepień tej grupy no chyba że nie mówił nam prawdy, a jeśli są lekarze nie zaszczepieni i odejdą z zawodu to jeszcze pogorszy sprawę deficytu lekarzy i tym samym stan służby zdrowia, nauczyciele również podobno w większości zaszczepieni; obowiązek dla służb mundurowych to już jest jakiś sabotaż, przecież służby mundurowe to m.in wojsko, część żołnierzy może będzie chciała odejść ze służby z tego powodu, a przecież żołnierze zawodowi są potrzebni np. do obrony granicy z Białorusią, wprowadzenie takiego  obowiązku mógł doradzić chyba jakiś agent Putina bo inaczej ciężko racjonalnie to wytłumaczyć.

Zapowiedziana została też ustawa umożliwiającą pracodawcy testowanie pracowników, możliwie że będą przywileje dla zaszczepionych i tym samym wprowadzona zostanie segregacja sanitarna w zakładach pracy.

Najwyższy czas już na protesty, decyzja o szczepieniu powinna być całkowicie dobrowolna a wszelkie represje z powodu podjęcia decyzji o niezaszczepieniu to działania przypominające działania bolszewików i faszystów. A rząd mieniący się jako katolicki po raz kolejny psuje ważne dla katolików święta, zamiast radości z Bożego Narodzenia czeka nas bardzo smutna gwiazdka, pewnie podobnie będzie z Wielkanocą.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale