Prawda bez politpoprawności
Mówię prawdę o wydarzeniach w Polsce i na świecie
7 obserwujących
186 notek
143k odsłony
  373   0

Ustawa 447

Kilka dni temu Izba Reprezentantów czyli amerykański Kongres przegłosował antypolską ustawę 447 która umożliwi nacisk Stanów Zjednoczonych na Polskę w sprawie wypłacenia odszkodować dla Żydów za bezpotomne mienie zostawione na terenie Polski; chodzi o 65000000000 $ (słownie: 65 miliardów dolarów).

A jak jest to w świetle prawa polskiego ? A no tak że bezpotomne mienie pozostawione na terenie Polski przechodzi na Skarb Państwa.

W Stanach Zjednoczonych istnieje silne lobby prożydowskie, które wymusiło przegłosowanie tej ustawy. Zapewne Donald Trump podpisze tą ustawę. Niepokoi również bierność polskiego rządu odnośnie tej bardzo szkodliwej dla Polski ustawy. Tzn. w dniu głosowania w Kongresie przedstawiciele polskiego rządu m.in szef MSZ Jacek Czaputowicz stwierdził że ,,ta ustawa jest niedobra" ale można było odnieść wrażenie że mówi to od niechcenia. Jedynie Polonia amerykańska próbowała zaprotestować przeciwko tej ustawie.

Wypłata takiej ilości pieniędzy przez polskie państwo jest niemożliwe. Więc istnieje też możliwość przejmowania polskiej ziemi przez Żydów. Tutaj pojawia się też ocierający się o teorie spiskowe plan utworzenia Judeopolonii czyli żydowskiego kraju na terenie Polski. Plan nie jest nowy, warto wspomnieć że tuż przed I wojną światową Żydzi chcieli po spodziewanym zwycięstwie na terenach byłego zaboru rosyjskiego utworzyć tzw. Judeopolonię; plan nie wypalił tylko dlatego że Niemcy nie byli nim zainteresowani.

Powinniśmy patrzeć na rozwój wydarzeń i mieć nadzieję że wszystko dobrze się skończy, lecz polski rząd powinien ostro działać w tym kierunku.

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka