z szuflady amatora
Amatorska poezja i proza z różnych gatunków. Zapraszam wszystkich chętnych do publikacji swoich utworów, często zapomnianych w przepastnych szufladach...
1 obserwujący
668 notek
85k odsłon
72 odsłony

- ryba psuje się od głowy -

Wykop Skomentuj1

Tragedia rozgrywa się na naszych oczach. Nas - dorosłych, doświadczonych okresem PRL - oraz młodszych pokoleń, stopniowo przyzwyczajających się do zakłamanej rzeczywistości, jaką tworzy nam dzisiejsze ugrupowanie polityczne, rządzące Polską.  

Publikatory wszelkiego rodzaju - z których przecież korzystają również ci młodzi - codziennie aż huczą od doniesień w tematach sprzeniewierzania się zapisom konstytucyjnym najważniejszych osób w państwie, czy też wykorzystywania przez nich grosza publicznego dla swoich prywatnych, czy też partyjnych celów, często będących jedynie zachciankami.  

Taki właśnie obraz dzisiejszej Polski, obserwowanej w zachowaniach osób ze świecznika władzy państwowej i kościelnej, staje się wzorcowym dla tych młodych umysłów, budujących na nich właśnie swoje postawy moralne. 

Apostołowie piekieł - bo takim właśnie mianem oznaczam polityków PiS i wielu hierarchów dzisiejszego Kościoła, idących z nimi w jednym szeregu - są na najlepszej drodze do uczynienia z Polski zaścianka Europy, ze społeczeństwem stworzonym na wzór białoruskiego. 

Najwyższy już czas otrząsnąć się z tego zakłamania i obłudy, jakie serwują nam codziennie politycy PiS, abyśmy z wielką rozwagą mogli pójść do urn wyborczych w zbliżających się wyborach parlamentarnych, kładąc kres ich antypolskiemu zwyrodnieniu. 

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale