„Eeee... czasem z przyjemnością grzebię.[…]”
Renata Rudecka-Kalinowska w komentarzu:renata.rudecka-kalinowska.salon24.pl/160164,a-kiedy-juz-nadejda-dni#comment_2261800
Panie Andrzeju (to do Andrzeja Budzyka), proszę wybaczyć skorzystanie z Pańskiej licentia poetica, ale nie mogłem się powstrzymać. I, jak rzadko, do powyższej wypowiedzi akurat „krótka piłka” wyjątkowo dobrze pasuje.
Pani Renacie natomiast dziękuję za cudowne poprawienie humoru!



Komentarze
Pokaż komentarze (15)