lader lader
341
BLOG

Ja " Barburzyć i Dykielić "

lader lader Polityka Obserwuj notkę 5


Ja „ Barburzyć i Dykielić „

Czyli co to jest semityzm?.

Kiedy spotkanego człowieka na ulicy zapytać co to jest semityzm to okaże się że 99 procent ludzi nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie. Ale kiedy zapytać tych samych ludzi o antysemityzm to większość ludzi rozglądając się z niepokojem na boki odpowie, że jest to obrona przed semitami.

 I choć to może wydawać się nie logiczne to w Polsce można być oskarżonym o antysemityzm, pomimo, że nie ma się pojęcia o semityzmie, ale za to bez przeszkód można być antyfaszystą, antykomunistą, choć też nie ma się wiedzy na ten temat. Pozostaje, więc pytanie, co to jest komunizm, faszyzm, semityzm?

 Otóż, jeśli chodzi o komunizm to z grubsza mówiąc można powiedzieć, że jest to dominacja jednej klasy społecznej nad drugą. Natomiast w przypadku faszyzmu chodzi o dominację jednej rasy nad inną. Środki, jakimi te ideologie chciały wprowadzić te zasady w życie też są znane. Są to środki dosyć prymitywne oparte na propagandzie i przemocy. Jak zakończyły się próby wprowadzenia ich w życie też wiadomo. Obie te ideologie poniosły klęskę.

Ale co to jest semityzm?. Otóż czy to się komuś podoba czy nie semityzm     ( Nie mylić z ludami i narodamiSemickimi ) tak jak komunizm czy faszyzm jest ideologią z tą różnicą, że tamte ideologie w porównaniu z semityzmem wyglądają jak ubogie krewne. Semityzm pielęgnowany i prześladowany przez tysiące lat jest jak najlepiej oszlifowany diament to brylant, jest twardy, dlatego przetrwał tysiące lat i tak jak brylant tylko dla wybranych, jest tajemniczy a przez to ciekawy a dzięki tysiącom szlifów, jakim został poddany potrafił przystosować się do każdego zagrożenia. Dlatego pomimo upływu tysięcy lat nadal trwa rozwija się i jest zagrożeniem dla swoich przeciwników.

 Powstaje, więc pytanie, co powoduje, że inne ideologie upadają a semityzm trwa mimo licznych prześladowań i stosunkowo małej populacji swoich zwolenników. Co powoduje że nawet dzisiaj w 21 wieku na słowo semita, semityzm, antysemityzm przedstawicielom tak zwanego wolnego świata trzęsą się ręce, a ich przywódcą nawet portki. I co powoduje, że nawet dziś nieliczna grupa przedstawicieli tej ideologii potrafi wywierać tak wielki wpływ w każdym kraju gdzie się znajduje.

 Otóż tym, co pozwala semityzmowi trwać przez tysiące lat, nie jest jakaś porywająca wizja nie są nią też jakieś nadzwyczajne zdolności jego wyznawców, tym czymś jest po prostu społeczny stosunek do życia popularnie zwany pasożytnictwem, co prawda doprowadzony do perfekcji i można powiedzieć, że jest to Rolls Rolce wśród pasożytów.
I tak jak każdy pasożyt jest zagrożeniem dla swojej ofiary. Ale jednocześnie dbający o to, aby ofiara była jak najdłużej jego żywicielem.

A takim odzwierciedleniem tego, czym jest semityzm dla narodu i jego państwa, które zaatakował, jest w świecie roślin jemioła, a w świecie ludzi wirus HIV.

 Umierające drzewo nawet gdyby potrafiło myśleć nigdy by nie skojarzyło, że przyczyną jego zagłady jest maleńkie ziarenko, które całymi latami wysysało z niego życie. A nawet jak umiera to jego śmierć wywołuje zdziwienie wśród sąsiadów, ponieważ tak pięknie wyglądało.

 Tym, czym dla drzewa i do jego zagłady jest maleńkie ziarenko jemioły, tym dla ludzkiego organizmu jest wirus HIV. Wirus ten też atakuje podstępnie i w dosyć szczególnych okolicznościach mianowicie poprzez seks, co związane jest z powstawaniem życia i poprzez transfuzję krwi, co z kolei związane jest z ratowaniem życia, czyli z czynnościami dla ludzkiego organizmu, a tym samym dla ludzkiego życia podstawowymi, a dla rozwoju wirusa idealnymi. Wirus HIV też nie zabija sowiej ofiary bezpośrednio, ba nawet ofiara się przed nim nie broni i nie jest przez nią atakowany, ale jest traktowany jak swój. Wirus HIV atakuje w organizmie to, co może być dla niego potencjalnym zagrożeniem, czyli układ odpornościowy, a reszty dokonują za niego inni nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

 A finał dla ludzkiego organizmu jest tak samo tragiczny jak atak jemioły dla drzewa, czyli powolna, ale nieuchronna i upokarzająca zagłada, bo takie zawsze są skutki działania pasożytów.

A zatem czym jest semityzm dla narodu i jego państwa, kiedy zostaną przez niego zaatakowane. Oto jest pytanie.?………

lader
O mnie lader

Prostolinijnny, a do tego jeszcze skrajny dyslektyk, który rwie się do pisania.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (5)

Inne tematy w dziale Polityka