0 obserwujących
21 notek
13k odsłon
855 odsłon

W Poznaniu rozdają komputery! Za darmo!

Wykop Skomentuj2

Ostatni tydzień na składanie wniosków!


Tylko do 31 lipca, a więc praktycznie do piątku, można składać w Poznaniu wnioski o komputery z dostępem do Internetu oraz pakiet szkoleń e-learningowych na Elektronicznej Platformie Edukacyjnej.

 

Celem Projektu jest dostarczenie komputerów z dostępem do Internetu dla 3000 gospodarstw domowych zagrożonych wykluczeniem cyfrowym (czyli takich, które nie posiadają dostępu do Internetu).

Projekt skierowany jest do osób i rodzin na terenie miasta Poznania kwalifikujących się do wsparcia w ramach pomocy społecznej lub świadczeń rodzinnych, osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności oraz dzieci i młodzieży uczącej się, uprawnionej do uzyskania stypendiów socjalnych.

Realizacja projektu możliwa jest dzięki uzyskaniu dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa, w ramach działania 8.3. Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu -eInclusion Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Wnioskodawcą i realizatorem projektu jest Miasto Poznań- Biuro Koordynacji Projektów Urzędu Miasta Poznania.

W ramach projektu uczestnicy otrzymają szkolenie z podstaw obsługi komputera, komputery z dostępem do Internetu oraz pakiet szkoleń e-learningowych na Elektronicznej Platformie Edukacyjnej.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Dokumenty należy składać do 31 lipca 2011r. do godziny 15.30. osobiście lub za pośrednictwem poczty (liczy się data wpływu).

 

Formularze zgłoszeń, szczegółowe informacje na temat dokumentów potrzebnych do złożenia wraz z wnioskiem są  TUTAJ

 

O inicjatywie poznańskiego PiS w sprawie przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu już niedługo.

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale