To i owo
Przez poznanie do poznania...
19 obserwujących
603 notki
245k odsłon
355 odsłon

Rośnie poparcie dla Prezydenta USA Donalda Trumpa....

Wykop Skomentuj10

Rośnie poparcie dla Prezydenta USA Donalda Trumpa....

W nowej ankiecie Emerson stwierdzono, że aprobata prezydenta Trumpa wzrosła w ostatnim miesiącu z 43% do 48% …

Poparcie dla impeachmentu zmieniło się od października z 48% za do 45% (obecnie),

 z 44% sprzeciwiających się do 45% przeciw (obecnie)

Największa zmiana nastąpiła wśród Niezależnych, którzy przeciwstawiają się obecnie impeachmentowi 49% z 34% (wcześniej). W październiku 48% Niezależnych popierało impeachment, obecnie 39%.

Rozprawy w sprawie impeachmentu są obserwowane lub śledzone przez 69% głosujących.

Wielu (26%) pobiera informacje z Fox News, 24% otrzymuje informacje z 1 i 3 stacji kablowej (ABC, NBC, CBS), 16% ogląda CNN, 15% MSNBC, a 19% czerpie informacje z innych.

image
Poparcie dla prezydenta Trumpa republikańskiej bazy (twardy elektorat) wzrosło w tym miesiącu do 93% w stosunku do głównych pretendentów Billa Welda i Joe Walsha.

 Zaostrzyły się pojedynki Trumpa w wyborach powszechnych z najlepszymi demokratycznymi kandydatami, tylko Sanders ma 1 procentową przewagę... W wyborach elektorów prowadzi zdecydowanie Donald Trump...Donald Trump silny jak Andrzej Duda w Polsce!


image


Ankieta National Emerson College została przeprowadzona w dniach 17-20 listopada 2019 r. Pod nadzorem profesora Spencera Kimball. Próba składała się z zarejestrowanych wyborców, n = 1092, z przedziałem wiarygodności (CI) podobnym do marginesu błędu w ankiecie (MOE) wynoszącym +/- 2,9 punktu procentowego. Dane ważono na podstawie modelu wieku, trybu, rejestracji partii, pochodzenia etnicznego i regionu wyborców z 2016 r. Należy pamiętać, że podzbiory oparte na płci, wieku, rozkładzie partii, pochodzeniu etnicznym i regionie niosą ze sobą wyższe marginesy błędu, ponieważ wielkość próby jest zmniejszona. Dane zostały zebrane przy użyciu zarówno systemu Interactive Voice Response (IVR) tylko dla linii stacjonarnych (n = 713), jak i panelu internetowego dostarczonego przez Amazon Turk (n = 379).

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka