To i owo
Przez poznanie do poznania...
20 obserwujących
657 notek
289k odsłon
399 odsłon

„Wajchowy” w USA stawia w wyborach Prezydenckich 2020 roku na Michaela Bloomberga

Wykop Skomentuj9

„Wajchowy” w USA stawia w wyborach Prezydenckich 2020 roku na Michaela Bloomberga

image


„Bagno waszyngtońskie” (nazwa establishmentu w USA) uznało, że żaden z kandydatów nie jest w stanie wygrać z Donaldem Trumpem i rozpoczęto „lepienie” kandydata podobnego do Donalda Trumpa. Tym kandydatem jest miliarder Michael Bloomberg, były burmistrz Nowego Jorku. Ale środowiska goszystowskie w Partii Demokratycznej czują się urażone...

Michael Bloomberg, zyskuje na popularności w sondażach. Bloomberg już zainwestował ponad 350 milionów dolarów w swoją własną kampanię. Były burmistrz Nowego Jorku nie wykluczył wydania nawet miliarda dolarów na rzecz usunięcia Donalda Trumpa z Białego Domu.


image


Miliarder postanowił zignorować wczesne stany w procesie nominacji, takie jak: Iowa, New Hampshire i Karolina Południowa. Zamiast tego zasypie swoimi milionami stany, które głosują w prawyborach w „Wielki Wtorek” 3 marca w tym roku wyborczym.

Dla Bloomberga zmieniono wcześniejsze obowiązujące zasady….

Narodowa Konwencja Demokratyczna (DNC) złagodziła wymagania dotyczące debaty, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo udziału Bloomberga w nadchodzących debatach. Kiedy poprzedni kandydaci, tacy jak Cory Booker i Julian Castro, złożyli podobne wnioski, DNC energicznie broniła swoich wymagań debatowych i odmówiła.

Wielu potencjalnych wyborców Demokratów uważa, że „Bloomberg jest miliarderem kupującym te wybory”. „To nie jest demokracja, to plutokracja”.


https://www.realclearpolitics.com/epolls/2020/president/us/2020_democratic_presidential_nomination-6730.html....


Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka