To i owo
Przez poznanie do poznania...
23 obserwujących
709 notek
336k odsłon
483 odsłony

Giuliani ujawnia informacje o interesach Rodziny Bidena z Komunistami z ChRL - część I

Wykop Skomentuj9

Giuliani ujawnia informacje o interesach Rodziny Bidena z Komunistami z ChRL

image


To nie korupcja to zdrada stanu!

https://twitter.com/i/status/1316635173002211329


Były Burmistrz Nowego Jorku, doradca kampanii Trumpa i były prokurator USA Rudy Giuliani ostrzega Amerykanów, że nie widzieli jeszcze niczego, jeśli chodzi o korupcję rodziny Bidenów. 

„Mam cały dysk twardy, a New York Post opublikował tylko około pięciu procent z niego” - powiedział Giuliani. "New York Post ma co najmniej dwa udokumentowane wydarzenia...https://twitter.com/RudyGiuliani/status/1316501537800237058


Prawdziwa wielka korupcja pieniężna ma miejsce w interesach z komunistami z ChRL.. W istocie mamy człowieka, który próbuje zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych, którego rodzina  przez wiele lat prowadziła interesy z chińskim rządem komunistycznym i chińskimi komunistami wysokiego szczebla. ….

Joe Biden stał się rzecznikiem chiński interesów, który twierdzi, że Chiny nie są zagrożeniem ani nie są dla nas konkurencją. Myślę, że jeśli Twoja rodzina ma 30 lub 40 milionów dolarów z Chin, gdybyś był skorumpowany, myślę, że tak byś powiedział ”.

Osoby poniżej 40 roku życia nie mają pojęcia, ale Rudy Giuliani w pojedynkę pokonał największy syndykat przestępczości zorganizowanej w Ameryce - mafię.

Wcześniej w tym miesiącu Guiliani zasugerował, że posiada informacje o Hunterze i Joe Bidenach, z których część została opublikowana w New York Post i ocenzurowana przez Twittera i Facebooka.

 Syn Bidena, brat i szwagierka są i byli partnerami przedsiębiorstw należących do komunistycznych Chin i członków KPCh wysokiego szczebla.

Zapisy, które widziałem, pokazują, że ponad 30 milionów dolarów zostało wypłaconych #BidenCrimeFamily i jest wiele więcej do zrobienia.

image


...

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka