To i owo
Przez poznanie do poznania...
23 obserwujących
706 notek
336k odsłon
393 odsłony

Analitycy z Banku JPMorgan twierdzą, że Donald Trump ma przewagę..

Wykop Skomentuj10

Firmy bukmacherskie analizują nowy algorytm dotyczący zakładów Biden - Trump...Choć nadal szanse Bidena wynikające z sondaży są większe w najbliższym czasie zmieni się wycena zakładów...imagehttps://www.foxbusiness.com/markets/voter-registration-trends-trump-edge-jpmorganWedług strategów banku, którzy przeanalizował trendy w niektórych stanach będących polem bitwy, zmiany w liczbie wyborców zarejestrowanych z każdej  partii okazały się w przeszłości istotną zmienną w wynikach wyborów. Kluczową dla zwycięstwa w kolegium elektorów.

Na przykład w Pensylwanii, niebiesko (kolor Demokratów) nastawionym stanie, który Trump zdobył 44 292 głosami w 2016 roku, Partia Republikańska zebrała od tego czasu prawie 200 000 wyborców.

JPMorgan twierdzi, że zyski sugerują, że Trump może wygrać stan z marginesem ponad 240 000 w nadchodzących wyborach.

Podobny postęp na polach bitew na Florydzie i Północnej Karolinie sugeruje, że Trump może zająć te stany z większym marginesem niż w swojej pierwszej kampanii.

JPMorgan uważa również, że wzrost liczby zarejestrowanych Republikanów zaostrzy wyścig w Nowym Meksyku, ale stan nadal będzie podążał za Bidenem. Z drugiej strony rosnąca liczba zarejestrowanych Demokratów w Arizonie spowoduje zamknięcie stanu, ale Trump powinien zwyciężyć.

Było ostatnio kilka dziwnych rzeczy. Mamy sondaże, w których większość ankietowanych stanowią wyborcy z wyższym wykształceniem, Demokraci mają nadpróbkę (ponownie), a kiedy te firmy zbierają próbki Republikanów, unikają wiejskich wyborców GOP; podmiejscy Republikanie są wrogo nastawieni do Trumpa. Ponadto kody pocztowe z Trump Democrats są również omijane.

Istnieją dane, że w tym cyklu będzie głosować o milion mniej młodych ludzi, a nieśmiałym wyborcą Trumpa będzie prawdopodobnie czarnoskóra miejska kobieta. To zepsuło wszystkie ankiety popierające Bidena, rozpowszechniane przez prasę fałszywych wiadomości. Trump ma przewagę nad Bidenem, jeśli chodzi o entuzjazm. Od 1988 roku kandydat, który miał taką przewagę, wygrywał wybory. 
...

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka