To i owo
Przez poznanie do poznania...
26 obserwujących
751 notek
381k odsłon
400 odsłon

Joe Biden doznał złamań stopy podczas zabawy z psem

Wykop Skomentuj25

Joe Biden doznał złamań stopy podczas zabawy z psem

Zespół przejściowy Bidena ujawnił, że były wiceprezydent doznał wielu złamań stopy po tym, jak poślizgnął się i upadł podczas gry z jednym ze swoich psów w sobotę.

Według lekarza, 78-letni polityk prawdopodobnie będzie musiał nosić ortopedyczne buty do chodzenia przez kilka następnych tygodni.

„Wstępne zdjęcia rentgenowskie nie wykazały żadnych widocznych złamań, ale badanie kliniczne zapewniło bardziej szczegółowe obrazowanie. Badanie kontrolne TK potwierdziło włoskowate (małe) złamania bocznych i pośrednich kości klinowych Prezydenta elekta Bidena, które znajdują się w śródstopiu .

 Przewiduje się, że prawdopodobnie będzie potrzebował butów do chodzenia przez kilka tygodni ”- powiedział Kevin O'Connor, lekarz  specjalista ortopedii Delaware w Newark.

Sztab wyborczy wydała oświadczenie w niedzielę wieczorem, w którym potwierdzono pęknięcia włoskowate i że kandydat prawdopodobnie będzie musiał nosić but do chodzenia przez kilka następnych tygodni, podał The Hill.


https://thehill.com/homenews/campaign/527911-biden-to-be-examined-by-doctor-after-twisting-ankle


 Biden ma dwa owczarki niemieckie o imionach Major i Champ (psy są dobrze ułożone).

 Upadek Bidena powinien odnowić obawy o zdrowie fizyczne kandydata.

 Podczas kampanii wyborczej Biden wygłosił wiele oszałamiających oświadczeń, wielokrotnie gubił tok myślenia, zapomniał o ważnych szczegółach, takich jak gdzie był, do jakiego urzędu kandydował, i mylił żonę z siostrą. Joe Biden zostanie najstarszym prezydentem, który zostanie zainaugurowany w historii Stanów Zjednoczonych. image


....

Wykop Skomentuj25
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka