To i owo
Przez poznanie do poznania...
30 obserwujących
805 notek
433k odsłony
  297   1

Próba przejęcia władzy w Partii Demokratycznej przez goszystów

Próba przejęcia władzy  w Partii Demokratycznej przez goszystów

image

Widać w Partii Demokratycznej powiązania z wrogami zewnętrznymi USA.

image

Czy proamerykańskim Demokratom uda się zablokować szkodliwe działania tych sił?

Z elementów programowych wynika, że Partia Demokratyczna stała się zakładnikiem goszystowskiej forpoczty światowej rewolucji. Dążącej do przebudowy USA i świata w ramach koncepcji otwartego społeczeństwa.

Polityka dotycząca LGBT, otwartych granic dla migracji, Green New Deal, Cancellation Culture została ostatnio ubogacona przez pacyfizm odbierający Prezydentowi USA prawo do decyzji o użyciu broni atomowej. 

image


Wielu goszystów z Partii Demokratycznej jest zaniepokojonych faktem, że prezydent Biden ma wyłączne uprawnienia do użycia broni jądrowej i podpisało list w tej sprawie.

Zgodnie z listem, który otrzymał przedstawiciel Politico, reprezentant z Partii Demokratycznej Jimmy Panetta z Kalifornii, powiedział, że przekazanie tego uprawnienia jednej osobie „wiąże się z prawdziwym ryzykiem”. „Byli prezydenci grozili, że zaatakują inne kraje bronią nuklearną lub przejawiają zachowania, które spowodowały, że inni urzędnicy wyrazili zaniepokojenie decyzją prezydenta” – powiedział.

 „Chociaż każdy prezydent prawdopodobnie skonsultowałby się z doradcami przed zarządzeniem ataku nuklearnego, nie ma takiego wymogu”. „Wojsko jest zobowiązane do wykonania rozkazu, jeśli uznają, że jest on zgodny z prawem wojennym. W obecnym położeniu sił nuklearnych USA atak miałby nastąpić w ciągu kilku minut ”.

Demokraci oferują pewne alternatywy, takie jak obowiązkowa zgoda od wiceprezydenta (Kamala Harris) i spikera Izby Reprezentantów (Nancy Pelosi)..

To nie pierwszy raz, kiedy Demokraci odnieśli się do obaw związanych z posiadaniem takiej władzy przez wodza naczelnego - sprzeciwili się także temu, że były prezydent Trump miał dostęp do kodów nuklearnych, nazywając go „prezydentem niepewnym”.

Komentując raport w Fox News, były agent Secret Service, Dan Bongino, powiedział, że wskazuje to na to, jak bardzo Demokraci są zaniepokojeni rzekomym pogorszeniem się stanu Bidena…https://www.politico.com/newsletters/morning-defense/2021/02/23/tester-outlines-defense-budget-strategy-793538


...

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka