Blog
Polska w budowie, by żyło się lepiej wszystkim
RadoslawKowalski
RadoslawKowalski Od lat zabijam słowem.
0 obserwujących 136 notek 53651 odsłon
RadoslawKowalski, 24 maja 2016 r.

Nowy sezon w Anglii, kto zostanie mistrzem?

Kto wygra mistrzostwo Anglii w przyszłym sezonie? Moim zdaniem Manchester United.

Premier League w następnym sezonie zapowiada się doprawdy fascynująco. Najlepsi trenerzy świata w najlepszej lidze świata: Pep Guardiola w Manchesterze City, Jose Mourinho w Manchesterze United, Jurgen Klopp w Liverpoolu, Arsene Wenger w Arsenalu, Conte w Chelsea.

Moim faworytem do tytułu jest Manchester United i spodziewam się, że liga zostanie zdominowana ponownie przez walkę drużyn z Manchesteru- wspomnianych United oraz City, tak jak to było w poprzednich latach. Nie należy skreślać Arsenalu oraz Arsene'a Wengera, ale moim zdaniem Kanonierzy po raz pierwszy od wielu lat mogą skończyć sezon poza pierwszą "czwórką". Trudno się spodziewać, aby w następnym sezonie Chelsea grała tak beznadziejnie jak w obecnym sezonie a i Liverpool ma chrapkę na najwyższe lokaty w lidze. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że The Reds posiadają obecnie diament, a jest nim Jurgen Klopp, jeden z najlepszych trenerów świata. W krótkim czasie pod jego panowaniem Liverpool uczynił postęp i znalazł się w finale Ligi Europy. Ciekawe jakich transferów dokona, ale moim zdaniem Liverpool po raz pierwszy od lat będzie miał szansę znaleźć się w czołówce ligi.

No i ten niemożliwy Pep Guardiola, gdzie on się nie sprawdził. W Barcelonie stworzył najlepszą drużynę w historii futbolu, w Bayernie ekipę, która zdominowała ligę a w Lidze Mistrzów zawsze kończyła pechowo swoje zawody na półfinale. Czas na Manchester City. Warunki do pracy to on będzie tam miał, transfery jakich sobie zażyczy zostaną spełnione, pieniędzy tam nie brakuje. Nic tylko grać i wygrywać trofea. Ale moim zdaniem to Manchester United sięgnie po mistrzostwo, przeważy o tym geniusz "The Special One". Chyba nikt nie wierzy w to, że Mourinho zaliczy taki sam falstart jak w zakończonym sezonie. Manchester United czekał na takiego menadżera od odejścia na emeryturę przez Fergusona. I moim zdaniem "The Special One" może zostać tam na długie lata. Kto wie czy nie będzie nowym Fergusonem, a może nawet go przebije?

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Karolina S. Odpukać! Jeszcze Schetyna podzieli los Leppera
  • @TRad Niesprawiedliwe stosuje pan porównania, Jarosław Kaczyński nie spluwa zanim zacznie...
  • @TRad Jest hipokrytą, pluje na lewaków, a jednocześnie uwiarygadnia ich boga.

Tematy w dziale