Blog
Polska w budowie, by żyło się lepiej wszystkim
RadoslawKowalski
RadoslawKowalski Od lat zabijam słowem.
0 obserwujących 136 notek 53651 odsłon

Moje ostatnie komentarze

@TRad Niesprawiedliwe stosuje pan porównania, Jarosław Kaczyński nie spluwa zanim zacznie mówić o Tuska , ani nie porównuje do gówna,nie mówi dla przykładu dobry Tusk to martwy Tusk. Porównania nie są współmierne.
@stoję z boku i patrzę Rozumiem,że Wenger to nieudacznik , który za nic nie odpowiada. W takim razie ta legenda o " porywaczu dzieci" jest fałszywa. To po cholerę , go tam trzymają skoro nawet nie odpowiada za transfery ?
@Zebe Tak, to prawda Arsenal jest jednym z najlepiej zarządzanych klubów na świecie. Ale arsene nie szukał alternatywy dla Cesca i Samira i dzisiaj w środku gra Ramsey, piłkarz światowej klasy. Wenger panicznie ściągając 29 letnich...
@stoję z boku i patrzę Jasne, ale jakoś po porażce z United mieszek się jakoś znalazł.
@Anna Nie detronizuje go, tylko twierdzę, że jest lepszy. W zasadzie jest mało piłkarzy w ekstraklasie, którzy mogą się z nim równać. A co do doskonałych spotkań. Rozegrał ich wiele w poprzedniej rundzie.
@kelkeszos Arsenal skończył sezon po przegranym finale z Birmingham. To co zrobili z Newacstle, to mistrzostwo frajerstwa. A przecież na dobrą sprawę mogli przegrać tamten mecz. Takie drużyny nigdy nie dobywają trofeów.Wenger powinien...
@generee Nie, absurdalne jest to co Pan wygaduje. Dla takich piłkarzy przychodzi się na stadiony,a dla pana kluczem do oceny jest fakt , ze wziął udział w jakiejś głupiej reklamie.


Ostatnie komentarze

  • @Karolina S. Odpukać! Jeszcze Schetyna podzieli los Leppera
  • @TRad Niesprawiedliwe stosuje pan porównania, Jarosław Kaczyński nie spluwa zanim zacznie...
  • @TRad Jest hipokrytą, pluje na lewaków, a jednocześnie uwiarygadnia ich boga.