Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
42 obserwujących
541 notek
381k odsłon
  682   7

Polemika z antypolskim propagandystą

Niejaki Cezary Dobrowolski, co jakiś czas bombarduje nas paszkwilami Grabowskiego, Engelking a ostatnio chyba własnymi andronami, w jednym z ostatnich kłamst stwierdził: "Polacy nie tylko nienawidzą Żydów. Oni przede wszystkim nienawidzą się nawzajem"

Oto są właśnie efekty czytania gazety kloacznej Michnika, przebywania w towarzystwie totalnie zdegenerowanej opozycji. Czyli tych, którzy wstydzą się być Polakami, mało tego gardzą nimi.

Ale Polacy są inni.

Jacy?

Właśnie tacy:

https://youtu.be/Lg1UZ9-tbgw


Prawdziwi Polacy, którzy nigdy nie byli w Polsce, uczą się sami języka w trzecim pokoleniu. To nie są ludzie, którzy po dwu tygodniach za granicą udają, że nie znają języka polskiego lub kaleczą polską mowę mimo formalnego wykształcenia.

Polakiem nie jest ten, kto ma obywatelstwo Polskie, gdyż to jest tylko aspekt administracyjny.

Bycie Polakiem oznacza duchową i emocjonalną więź oraz określone wartości.

Bez krzyżowania paluchów za plecami, bez podziału na gojów i nie gojów. Bez tych wszystkich dialektycznych wymówek, które są jedynie marnym usprawiedliwianiem własnych słabości a  nawet nader często skurw...Autor filmu na YouTube (https://youtu.be/Lg1UZ9-tbgw) ma prawie 500 000 subskrybcji, prawie 300 000 odsłon i 2 000 komentarzy pod tym konkretnym filmem zdecydowanie pozytywnych a nawet wzruszających. Wystarczy przeczytać choćby część z nich, aby zrozumieć, że jakiś paszkwilant Dobrowolski po prostu ordynarnie kłamie.

Można mieć obywatelstwo polskie, nauczyć się mówić po polsku, zdobyć tu wykształcenie i mimo to być Polakiem tylko z nazwy. Nie rozumiejąc Polski i Polaków. Żyć w taki sposób w jaki żyli Żydzi w gettach lub innych swoich dzielnicach w szklanej bańce urojonych wyobrażeń, wyprodukowanych za pieniądze przez pseudo historyków, pseudo badaczy i pseudonaukowców.
Lubię to! Skomentuj30 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo