w krainie erka
"wszędobylski propagator strachu, czyli (e)rka 1 a właściwie karawan diabła"
56 obserwujących
2249 notek
2151k odsłon
423 odsłony

Salonowy lider Konfederacji

Wykop Skomentuj47Przekonamy się o tym w następnej
- rozpaczliwej - notce
..
Mucha.na.szybie.Konfederacja walczy z duopolem. Odbetonowuje polską scenę polityczną, zalążka tworzy. W ramach tej walki w zbliżających się wyborach Konfederacja nie poprze PADa, zwiększając szanse Rafała. To oczywiste. To będzie konfederacyjny cios w duopola. Jeśli nie jest to dla Ciebie oczywiste, to właśnie uzyskałeś pozytywny wynik testu na bycie wyznawcą sekty PiS, Kaczora funkcjonariuszem.

Na dziś niekwestionowanym liderem salonowej konfederacji okazuje się być pierwszy zalążkowiec salona. On już wie, że trzeba zwalczać duopol POPiS popierając Rafała. A Rafał niewątpliwie skorzysta z rady Kumatego i odetnie się od PO. To oczywiste. Rafał zrobi to by zostać prezydentem wszystkich Polaków. I Konfederacji.


Drugim liderem jest konfederacyjny Polfic, który od dawna wie, że PiS to kumple Tuska. Jednak dotychczas jeszcze nie wpadł na logiczną konstatację, że poprze Rafała by zniszczyć POPiSa. Dlatego to Niezawisły dzierży palemę konfederacyjnego liderstwa. Sorry Polfiku, ale Niezawisły jest bardziej konfederacyjny niż Ty.

Oczywiście to jest stan na dzisiaj i jeszcze wiele może się zmienić. Przeca w Konfederacji jest wielu niezawisłych und logicznych. Niewątpliwie wielu zadziornych und kumatych zwolenników Konfederacji stanie w szranki z liderami salonowej konfederacji atakując PADa bardziej. W końcu bycie prawdziwym zwolennikiem Konfederacji zobowiązuje. A zalążek Rafał chętnie przytuli wrogów duopola. Rzecz jasna duopolowi na pohybel.

Konkurs na lidera salonowej konfederacji trwa. By go wygrać wystarczy niezależnie oddać się prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa. Ino jeszcze bardziej niż Niezawisły.

-

Wykop Skomentuj47
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale