RobertzJamajki RobertzJamajki
442
BLOG

Introwertyzm Igi Świątek burzy jej życie towarzyskie

RobertzJamajki RobertzJamajki Sport Obserwuj notkę 10
Iga opublikowała materiał na platformie „Players Tribune”. Polska tenisistka opowiedziała między innymi o swoich zmaganiach z introwertyzmem oraz o tym, jak wygląda sukces w Polsce.

Od początku wiedziałem, ze jest coś dziwnego w tej dziewczynie, ale brałem to jako koszt szokującej kariery. Ostatnio doszło do tego wyznanie, ze gdy nr1, czyli Australijka Barty zrezygnowała w tamtym roku z uprawiania tenisa i odeszła z zawodowego sportu, powodując automatyczny awans Igi na poz.1, to reakcja na to wydarzenie był całodniowy płacz naszej pociechy, jakby stało się coś złego..

Mam na co dzień do czynienia z młodzieżą współczesną powiedzmy i jej nadwrażliwością, ale to nie jest polska młodzież, a tu przykład z górnej półki; „wyhodowana” przez niesamowitego ojca, odcięta od strasznego świata „dziewczyna sukcesu” i to Polka..

image

Iga całkiem mała

Świat zna przykłady takich „mechaników rozwoju”, jak papa Świątek, żeby daleko nie szukać, to Jackson Five i ich straszny ojciec, no ale rezultat…


kontynuacja notki 806 słów więcej

Pierwsza Nagroda w konkursie na najlepsze opowiadanie o Powstaniu Warszawskim organizowane przez salon24.pl za 2015 rok Zapraszam na mój blog: https://robertzjamajkisite.wordpress.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport