31 obserwujących
531 notek
533k odsłony

Ostatnie komentarze

@kazikstaszewski W Karabachu, w 1991 wyniki były 99% za niepodległością, 20 % Azerów, czyli wszyscy tam mieszkający je zbojkotowali. Krym, to zupełnie inna sprawa.
@Dry Imact I jeszcze jedno. Wg sondy na Twitterze dziennikarza W. Repetowicza  73% popiera Armenię w tym konflikcie, 3 % Turcję z Azerbejdżanem, 18% nikogo.
@Dry Imact  Jasne. Na stos. A poważnie, to Armenia, to najstarsze państwo chrześcijańskie. Od 301 roku, to religia państwowa.
@Stan.S.  Państwowe media, to tragedia. Całe szczęście, że jest Internet. I w ostateczności to on decyduje. A to, że go nie puścili, więcej zrobi rabanu, niż to gdyby go puścili. Idioci normalnie. "antypolski Putin kiedyś odejdzie i z...
@ojciec & dyrektor Sorry. Nie uznaję zasady, że „Somoza może jest sk...synem, ale to nasz sk...syn" Jak powiedział Roosvelt.
@Kazimierz Demokrata-Polski  jeśli będziemy popierać Armenię, to spadają szanse na to, że w wypadku konfliktu z Polską poprze ona Rosję. W sumie to stale jesteśmy w konflikcie z Rosją, a ja poparcia dla Rosji przez Armenię w nim nie...
@kazikstaszewski  Referendum na Krymie było sfałszowane. Historyczne Krym jest tatarski, a Tatarzy chcieli być w Ukrainie. Ludnościowo tatarsko, rosyjsko, ukraiński. Karabach jest ormiański, bezdyskusyjnie. To zupełnie różne sytuacje....
@czemu To twierdzenie azerbejdżańskich władz. HRW i Memoriał, czyli wiarygodne źródła podają 160 -200 osób.
@Adam J. Niby logiczne, ale na tak długo, jak Putin  itp. rządzą Rosją.  Ja uważam, że to już niedługo. Generalnie powinniśmy wspierać tych, których powinniśmy wspierać.