29 obserwujących
522 notki
515k odsłon

Ostatnie komentarze

@grabic  Zgoda, ale  ja myślę, że moja notka prezentuje właśnie pozytywny realizm. W USA w zeszłym tygodniu przybyło 3,2 mln bezrobotnych, w tym ma być jeszcze 5,5 mln.  Itd.  Katastrofa już jest, tyle że to do ludzi jeszcze nie...
@grabic Za miesiąc może być gorzej. W samej turystyce pracuje 700 tys ludzi, a firmy produkcyjne zależne są od Zachodu. To kwestia kilku miesięcy, potem będzie lepiej.
Saakaszwili nie starał się o prawo stałego pobytu w USA, proponowano mu litewskie obywatelstwo ale odmówił. Chce mieć ukraińskie, które mu bezprawnie odebrał prezydent Poroszenko.
Właściwie to szkoda, że tego wcześniej nie zrobiono.
"w zamian pełną miskę ciepłej zupy dziennie" zwłaszcza dla głodnych dotąd dzieci, z pieniędzy, które nam dotąd kradzino.
Będzie na tyle zmieniony kraj, na ile go zdąży zmienić. Mam nadzieję, że nieodwracalnie.
W tej chwili jest w Polsce taki układ, że policjant złapie przestępcę, prokurator oskarży , a sąd uniewinni. " Nie przedstawi pan i nie udowodni pan ani jednego takiego przypadku." Sawicka.
Na demonstracjach w całaj Polsce było po 20 tys ludzi. To uliczka a nie ulica, nie tylko przy ukraińskim 0,5 mln majdanie, ale nawet przy demonstrajach o TV Trwam, czy Marszu Niepodległości.