84 obserwujących
522 notki
1622k odsłony
  1849   0

Donald Trump uhonorowany

Demorphis donaldtrumpi to gatunek ślepego płaza, spędzającego całe życie pod ziemią, nie mającego pojęcia o tym, co dzieje się na powierzchni ...  zupełnie jak Donald Trump, który też całe życie spędził w odizolowanym środowisku, nie mając pojęcia co się dzieje w prawdziwym świecie. Do takiego wniosku doszła organizacja EnviroBuild, która wykupiła prawa do nadania nazwy (za 25 tys USD) i uhonorowała świeżo odkrytego płaza z rodziny Demorphis nazwą donaldtrumpi, a może uhonorowała Donalada Trumpa ... jak kto woli.

Chodziło o to, że prezydent konsekwentnie wykazuje brak zainteresowania zmianami klimatycznymi, a nawet odrzuca wszelkie naukowe twierdzenia na ten temat. A on, co wyraźnie podkreśla, na tym (na nauce) przecież się zna - jak kiedyś tłumaczył, miał wujka naukowca, no i dlatego ma też "natural instinct of science".

Jednej rzeczy będzie mi brakowało po odejściu Trumpa - jego komicznych występów, koszmarnych bredni opowiadanych z poważną miną, wygłaszanych do tego kulawą angielszczyzną.

A ponieważ Donald Trump odchodzi, przypomnijmy sobie parę jego perełek.

Gdy tłumaczył sprawę zbliżającego się huraganu Florence - to olbrzymie ilości wody, jest niesamowicie duży i niesamowicie mokry (org. Its tremendous amounts of water, its tremendously big and tremendously wet).

Swego czasu twierdził, że nadszedł czas na wprowadzenie tzw. Voter ID (identyfikatora wyborczego), ponieważ w każdej innej sytuacji, np. robiąc zakupy w spożywczaku potrzebujesz dokumentu tożsamości ze zdjęciem! Według Trumpa, jedyne sytuacje, w których ich nie potrzebujesz, to głosowanie na prezydenta, senatora, gubernatora, kongresmena  ...


Komentując Raport Muellera chciał zwrócić uwagę na jego pochodzenie (origin), niestety poplątał słowo i po kilku nieszczęsnych użyciach słowa oranges (pomarańcza) poszedł na prostotę - beginnings (początek).


Po zabiciu Suleimaniego puścił takiego tweeta: "We'll see what happens. We'll see what the response is, if any. But you've seen what I said our response will be". Ten koszmarny bełkot najlepiej świadczy o wyedukowaniu i zdolnościach językowych Trumpa.

Minister spraw zagranicznych Hiszpanii zdradził, że Trump mu kiedyś powiedział, że powinien budować mur graniczny przez całą Saharę, by udaremnić kryzys migracyjny w Europie.

Po jego rasistowsko-mizoginistycznych wypowiedziach - "I don't have a Racist bone in my body! (Nie mam rasistowkiej kości w moim ciele), co naprawdę rozbawiło wszystkich:)

Poniżej filmik z najdziwniejszymi kłamstwami Trumpa:


No cóż, żegnamy najbardziej absurdalnego prezydenta w historii USA, którego jedynym osiągnięciem było przywrócenie zwyczaju noszenia peruk posypanych pudrem przez prezydenckie głowy.
Lubię to! Skomentuj119 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka