84 obserwujących
525 notek
1634k odsłony
  1891   0

Donald Trump uhonorowany

Demorphis donaldtrumpi to gatunek ślepego płaza, spędzającego całe życie pod ziemią, nie mającego pojęcia o tym, co dzieje się na powierzchni ...  zupełnie jak Donald Trump, który też całe życie spędził w odizolowanym środowisku, nie mając pojęcia co się dzieje w prawdziwym świecie. Do takiego wniosku doszła organizacja EnviroBuild, która wykupiła prawa do nadania nazwy (za 25 tys USD) i uhonorowała świeżo odkrytego płaza z rodziny Demorphis nazwą donaldtrumpi, a może uhonorowała Donalada Trumpa ... jak kto woli.

Chodziło o to, że prezydent konsekwentnie wykazuje brak zainteresowania zmianami klimatycznymi, a nawet odrzuca wszelkie naukowe twierdzenia na ten temat. A on, co wyraźnie podkreśla, na tym (na nauce) przecież się zna - jak kiedyś tłumaczył, miał wujka naukowca, no i dlatego ma też "natural instinct of science".

Jednej rzeczy będzie mi brakowało po odejściu Trumpa - jego komicznych występów, koszmarnych bredni opowiadanych z poważną miną, wygłaszanych do tego kulawą angielszczyzną.

A ponieważ Donald Trump odchodzi, przypomnijmy sobie parę jego perełek.

Gdy tłumaczył sprawę zbliżającego się huraganu Florence - to olbrzymie ilości wody, jest niesamowicie duży i niesamowicie mokry (org. Its tremendous amounts of water, its tremendously big and tremendously wet).

Swego czasu twierdził, że nadszedł czas na wprowadzenie tzw. Voter ID (identyfikatora wyborczego), ponieważ w każdej innej sytuacji, np. robiąc zakupy w spożywczaku potrzebujesz dokumentu tożsamości ze zdjęciem! Według Trumpa, jedyne sytuacje, w których ich nie potrzebujesz, to głosowanie na prezydenta, senatora, gubernatora, kongresmena  ...


Komentując Raport Muellera chciał zwrócić uwagę na jego pochodzenie (origin), niestety poplątał słowo i po kilku nieszczęsnych użyciach słowa oranges (pomarańcza) poszedł na prostotę - beginnings (początek).


Po zabiciu Suleimaniego puścił takiego tweeta: "We'll see what happens. We'll see what the response is, if any. But you've seen what I said our response will be". Ten koszmarny bełkot najlepiej świadczy o wyedukowaniu i zdolnościach językowych Trumpa.

Minister spraw zagranicznych Hiszpanii zdradził, że Trump mu kiedyś powiedział, że powinien budować mur graniczny przez całą Saharę, by udaremnić kryzys migracyjny w Europie.

Po jego rasistowsko-mizoginistycznych wypowiedziach - "I don't have a Racist bone in my body! (Nie mam rasistowkiej kości w moim ciele), co naprawdę rozbawiło wszystkich:)

Poniżej filmik z najdziwniejszymi kłamstwami Trumpa:


No cóż, żegnamy najbardziej absurdalnego prezydenta w historii USA, którego jedynym osiągnięciem było przywrócenie zwyczaju noszenia peruk posypanych pudrem przez prezydenckie głowy.
Lubię to! Skomentuj120 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka