Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
17 obserwujących
379 notek
834k odsłony
  598   0

Opanujcie się! Ziemi NIE Grozi żadna EKO - Zagłada! Wiadomo to od 4.000 Lat!

Ziemi nie grozi zagłada.
Ziemi nie grozi zagłada.

Po Potopie Bóg Jedyny zapowiedział, że dopóki istnieje ziemia będzie na niej siew i żniwa, zima i lato!  a to oznacza, że nie ziemi nie grozi jakaś samozagłada.

Oczywiście ziemia będzie jako taka zanieczyszczana, zapowiedziano także, ale to już jakieś 2000 lat temu, że  "Bóg zniszczy tych co niszczą ziemię".

/ Pomyśl, piszący wówczas te słowa nawet nie miał bladego pojęcia co to znaczy niszczyć ziemię.../.

Wiadomo też, że do samego końca ludzie będą "żyć normalnie": 

" a będzie tak jak było za czasu Noe, jedli pili i się żenili i nie spostrzegli się, że nadeszła zagłada". / zagłada z woli Boga/ 

Wiemy też, że ma nadejść Królestwo Jahwe o które nakazał się modlić Jezus w Ojcze Nasz a które zapowiedział na długo przed przyjściem Jezusa prorok Daniel:

"Za dni tych królów Bóg Nieba zniszczy wszystkie owe królestwa i ustanowi swoje, które pozostać nie na zawsze". - Jak widać na ziemi do samego nadejścia Królestwa Boga będzie istnieć to co istniej obecnie, będą istnieć ludzkie rządy, które zostaną starte w proch z woli Boga. -Księga Daniela 2:44

Zatem dzisiejsze obawy i Biliony wydawane na to, by ziemia nie uległa zagładzie są wydawane na próżno co nie oznacza, że nie można dbać o ziemię i poprawiać w tym zakresie sytuację, ale bez przesady..!

A swoją drogą:

Lepiej pomyśleć o tym czy spełniam podstawowy KONIECZNY warunek, by żyć wiecznie w zapowiedzianym Królestwie Boga! Jaki to warunek? Ano taki:

https://www.salon24.pl/u/salamon/851196,doslownie-setki-milionow-ludzi-mniema-ze-posiada-wazny-chrzest-i-cisza-p-tym-w-mediach

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale