Napaść na Irak się mści?
Napaść na Irak się mści?
Dariusz Salamon Dariusz Salamon
337
BLOG

Rozum wam odebrało? Przecież to jest otwarta wojna a nie Hybrydowa!

Dariusz Salamon Dariusz Salamon Polityka Obserwuj notkę 13

Białoruś / Rosja?/ strzela do nas sprowadzonymi ludźmi, którzy atakują granicę RP i żołnierzy jej strzegących a WY mamroczycie coś  o wojnie hybrydowej, to nie jest wojna hybrydowa , ale wojna otwarta i zaatakowana została Polska i NATO.

Czemu żołnierze używają gazu dopiero wtedy gdy są atakowani osobiście a nie wówczas, gdy rozbijane są umocnienia graniczne?

Dlaczego za nielegalne przekroczenia granicy K.K nie przewiduje 5 lat więzienia z PRACĄ ? - To rozwiązałoby problem. 

Inna sprawa, ze dzisiaj płacimy za napaść na Husajna.../ Irak. Kraj obecny w ONZ a oskarżany a jakąś broń masowego rażenia, zaatakowany w w celu realizacji interesów Eskimosów, całkowicie bezprawnie, premier UK podał się do dymisji a naszym to można pluć  a i tak powiedzą, że deszcz pada... Dziadostwo.

Chrześcijanin. Prawdziwy. " Lecz TYM wszystkim, którzy Go przyjęli, dał prawo stania się dziećmi Boga — tym, którzy wierzą w Jego imię, którzy zostali zrodzeni nie z krwi ani z woli ciała, ani z woli mężczyzny, lecz z Boga". - Jana 1:12-13 Myślałeś, że każdy człowiek jest dzieckiem Boga...Prawda? ...Wiesz, że Wiedza  niejako, w pewnym sensie, jest tożsama z uzyskaniem Życia Wiecznego..? Gdzie ją znajdziesz? - Jan 17:3

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka