174 obserwujących
2278 notek
5278k odsłon
902 odsłony

Ja pitolę! Ten gostek ma czelność komentować polskie veto dla pakietu budżetowego UE!

Wykop Skomentuj65

Oto pięć jak dotąd najgłupszych wypowiedzi rzeczonego: https://www.youtube.com/watch?v=uRLsXK6LQdY

A teraz do rzeczy.

Właśnie oglądam telewizję na kanale TVN24.

Chyba mi się to śni!

W pouczającym tonie udziela wywiadu niejaki Rycho Czarnecki, który po klęsce PiS-u w roku 2007, jako skompromitowany, przez nikogo nie chciany, cichociemny, bezdomny polityk wylądował przygarnięty z łachy w „Samoobronie”, - patrz fotka tytułowa, - a dzisiaj reprezentuje (Sic!)  rządzącą partię dobrej zmiany Jarosława Kaczyńskiego w sporze nowogrodzkich Kozaków z Unią Europejską warunkującym wypłacanie unijnych pieniędzy od przestrzegania zasad praworządności przez kraje członkowskie.

Sorry, ale przypomina mi się scena z Hotelu Poselskiego, w której mająca „kurwiki w oczach” posłanka Samoobrony Renata Beger nagrała zastępcę Jarosława Kaczyńskiego, niejakiego Adama Lipińskiego, - patrz fotka pod notką, - który jej za przejście do PiS-u stosowny stołek proponował.   

To jest dno dna, pod którym jest jeszcze jedno dno!

Rany Boskie! Ludzie! Zróbcie coś! Bo mnie zaraz krew zaleje!

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post scriptum

UWAGA!

W odsłonie niniejszej notki, jak nic lepiej mówiące, - są polemiki Komentatorów, do lektury których gorąco Państwa zachęcam.

Post Post Scriptum

Hej! Hej! Admini! Malowaaaaaaaaaane dzieci! - vide: https://www.youtube.com/watch?v=ixMFVcldwNQ . Ukryliście notkę! Więc już za Wami, żadna zacna panna,  - w życiu nie poleci!


Zobacz galerię zdjęć:

Wykop Skomentuj65
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale