192 obserwujących
2751 notek
6009k odsłon
  1874   2

Odwołuję wszystkie moje pozytywne opinie o niejakiej Agnieszce Ścigaj

Po grzbiecie Kukiza do pisowskiego rządu

Dlaczego odwołuję?

Bo polityczny oportunizm zawsze był i będzie dla mnie odrażający.

Na wszelki wypadek przypominam, że oportunizm to postawa charakteryzująca się rezygnacją z własnych zasad moralnych i przekonań dla osiągnięcia doraźnych korzyści, - i wybieranie zawsze tego, co jest w danej sytuacji opłacalne.

Krzysztof Pasierbiewicz  (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Post Scriptum

Najmocniej przepraszam Gości mojego blogu za moje dosadne słownictwo w dyskusji z pisowskimi oszołomami, ale trzymam się zasady, że z wulgarnym chamem należy rozmawiać w jego języku, - bo inaczej nie zrozumie.

Najtrafniejszy komentarz:

skamander [24 czerwca 2022, 00:47]

Panie Krzysztofie, a ja cieszę się, że pani Ścigaj została ministrem. Przecież ta pani jeszcze nie tak dawno gromiła Zjednoczoną Prawicę za niszczenie praworządności w Polsce. Mocno krzyczała, że prawie zbrodnią był ten wyrok Trybunału pani Przyłębskiej odnośnie ustawy aborcyjnej. Krytykowała straszliwie Polski Ład. Zachowywała się jak typowa opozycjonistka względem obecnej władzy. Dzisiaj jest w rządzie, który jeszcze parę tygodni temu mieszała z błotem i szczególnie opiekę zdrowotną w Polsce, co było słuszne. Ale dzisiaj świat tej pani się zmienił i dlatego cieszę się, że jednak to nastąpiło. Teraz wiem, że jak PiS odejdzie przyszłym roku do władzy, to tej pani nie będzie w polityce z listy którejś z partii opozycyjnych, bo mielibyśmy nowego Kukiza czy Gowina w polskiej polityce. A raczej z list PiS-u ta pani do Parlamentu nie wejdzie, bo wyborcy tej partii zapamiętali jej wypowiedzi i zapewne też dwulicowca popierać nie będą. Tylko żałuję, że ma pomagać tylko Ukraińcom, zapewniać im pracę i lokale mieszkalne. Prawdę pisząc to i wielu polskim rodzinom to by się bardzo przydało, ale widocznie ten rząd zaczyna już myśleć inaczej i myśli, że w ten sposób zaskarbi sobie przychylność Ukraińców, nada im polskie obywatelstwo, wyda im dowody osobiste i … będzie miał około 3 mln wyborców. Coś podobnego zrobił Putin na podbitych ziemiach w Ukrainie. Faktycznie to może na to pan Kaczyński liczy, bo społeczeństwo polskie już traci zaufanie do tego rządu, którego twarzą jest ostatnio wiceminister Rzymkowski. Czyli tuzy Zjednoczonej Prawicy, to:

Jarosław Kaczyński, który ostatnio występuje w roli psychiatry,

Mateusz Morawiecki (ksywa Pinokio);

Rzymkowski, który pobory nauczycieli „podniósł” do 11 tys. złotych,

Marek Suski, który chciał przesłuchać przed sejmową komisją carycę Katarzynę Wielką,

Krystyna Pawłowicz, co powiedziała na sejmowej komisji, że ustawa jest częściowo niekonstytucyjna, ale ona za nią zagłosuje, bo tak chce PiS,

Prok. Stanu wojennego i lektor Egzekutywy wojewódzkiej PZPR a obecnie sedzia TK Piotrowicz, który bronił księdza pedofila,

Kujda, którego sąd skrzywdził wg pana Kaczyńskiego i niesłusznie orzekł, że ten pan był TW i w związku z tym napisał nieprawdę w swoim oświadczeniu.

Można tak wyliczać, wyliczać i wyliczać, i na koniec dodać nazwisko pani Ścigaj, której widocznie bardzo podobało się stanowisko ministra z biurkiem i kierowcą, ale jakoś jeszcze takiego ministerstwa nie ma.Lubię to! Skomentuj59 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale