485 obserwujących
872 notki
2496k odsłon
  246   0

czy cos do mnie nie dotarlo?

Znowu sondaze, tym razem, nie ukrywam, przyjemnie popatrzec, jak Homo Homini podaje, ze PiS i PO dzieli juz tylko 4%. W jaki sposób jest możliwe, ze ta wiadomość bez zadnego problemu sasiaduje z tym , ze Komorowski wygrywa w pierwszej turze, a Jaroslawowi spada 8% na godzine, nie sposób zgadnac . Nie widze, by ktokolwiek z dziennikarzy, stacji telewizyjnych, tych „zaprzyjaznionych” i tych mniej zaprzyjaznionych zapytal , co jest, do … nedzy, grane. Nie- wszystkie sa z powaga komentowane przez bardzo Madrych Komentatorow.

Czytam u Toyaha, ze powtórzyła się sytuacja z reklama książki Remuszki, kiedy to wszystkie gazety odmówiły zamieszczenia płatnej reklamy, teraz w sposób absolutnie zdumiewajacy, absurdalny i niewytłumaczalny odmowiono reklamy filmu „Solidarni 2010”. Nie wiem, czy to dlatego, ze jestem daleko, ta sytuacja wydaje mi się tak kosmicznie, a nawet komicznie absurdalna, czy może w kraju Madrzy Ludzie w TV wyjaśnili już dokladnie oczywistosc i koniecznosc takiego kroku, a do mnie to nie dotarlo?
Czytam u kataryny o zachowaniu E. Klicha, któremu Komisja Burdenki, tfu, chcialem powiedziec, Komisja Androchinej wydziela po kawalku kolejne informacje, które zaprzeczaja poprzednim i które sprawiaja, ze pan Klich wyglada coraz glupiej z każdym dniem i z każdym wywiadem i oświadczeniem. Komisja zdecydowala się stopniowo, zapewne w trosce o stan zdrowia pana Klicha przybliżać go do momentu tragedii, z 16 minut zjechala do 1 minuty, zatem , jak w dobrym thrillerze napiecie rosnie. Naprawde wychodzi na to, ze zmierzamy do tego , ze na 20 sekund przed tragedia do kokpitu wpadla jeszcze jedna osoba, okladajac damska torebka po glowie pilota. Pan Klich nie może zdradzic , kim była ta osoba ze względu na dobro śledztwa, może jedynie potwierdzic, ze trwaja intensywne czynności sledcze polegające na badaniu torebki Pani Prezydentowej na okoliczność obecnosci na jej kancie DNA pilotow .
Jak się zastanowic to naprawde przyjemnie popatrzec na ten sondaz Homo Homini, która to sondazownia tym różniła się od innych, ze pomylila się TYLKO o 4% w zeszłym roku. To znaczy, tez zawyżyła wynik PO i zaniżyła PiS, ale TYLKO o 4%. Podkreslam to tylko, bo inne CBOSy i OBOPy jechaly z wynikami rowno, „myląc się” o 16-20%. Dlatego HH darze WZGLEDNYM zaufaniem. O ile w stosunku do polskich sondazowni w ogole mozna mowic o czyms takim.
Milo , ze nie jestem osamotniony, ze jednak coraz wiecej ludzi widzi, ze jestesmy obiektem byc moze najwiekszej manipulacji i kampanii oglupiania od 89 roku. Ze to jednak nie dziala.
No, koncze, bo moj zmiennik Fabrizio, ktory siedzi mi za plecami i ktorego zabawiam rozmowa przez ramie ziewa na potege. Mielismy dlugi dzien.
 
Ale jeszcze wkleje komentarz pesceniusza, skoro jestesmy przy sondazach.

image
 

Lubię to! Skomentuj34 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale