21 obserwujących
504 notki
340k odsłon

Notka inspirowana wypowiedzią noblistki

Tak jak samotny człowiek z wypchanym portfelem nie może czuć się bezpiecznie nocą, w podejrzanej dzielnicy (bo zaraz zostanie obrabowany), tak samo powinien być ostrożny bogaty, przystojny młodzieniec – student Harvardu, gdy wejdzie do biblioteki podrzędnej uczelni: natychmiast zostanie poderwany

Ku pamięci

Jako bloger oddany Ojczyźnie i sprawom dla niej najważniejszym zestarzałem się już tak, że pozostało mi jedynie powtórne wklejanie starych notek. Tekst poniższy pochodzi z czasów głeboko PO-wsko przedpandemicznych. Jest zatem prahistorią salonu 24. Niech zatem starzy blogerzy wytłumaczą młodym kto to był(a) RRK i niech ocenią, czy tekst sprzed bodaj 9 lat się zestarzał. Niech starzy uczą młodych! Pierwotny tekst ukazał się pod tytułem „RRK a jej pomnik”

W Dniu Matki

Wszystkim okazom żeńskim wierzby kruchej (Salix fragilis), które wydały nasiona i których nasiona wykiełkowały życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki: A także okazom męskim topoli osiki (Populus tremula), które rozmnożyły się wegetatywnie poprzez rozłogi korzeniowe, dając życie nowym chłopcom - osikom składamy życzenia z tego samego powodu!