0 obserwujących
25 notek
28k odsłon
  1101   0

Któż jak redaktor Terlikowski?

   Twórca i niszczyciel, wielki architekt, ten który wie, ten który rozumie i ten który wskazuje drogę, i prowadzi umęczony polski naród ku jemu tylko znanej prawdzie. Kim jest ów Terlikowski Tomasz? Który jak twierdzi posiadł prawdę w każdej dziedzinie zycia?
 

     A teraz zejdzimy na Ziemię.   Jak wszyscy wiemy Terlikowski Tomasz jest typowym polskim prawicowym publicystą, z całym zacofaniem, i zaściankowością polskiego prawicowca. Wszystko co jest nowe w Polsce jest niebezpiczenie i należy do wszystkiego pochodzić z prawicową nieufnością i podejrzliwością  "Kto za tym wszystkim stoi?"

     Ja skupię się na poglądach owego publicysty dotyczącech jego "śwatłych" ideii dotyczących transseksualizmu, bo jak wszyscy wiemy pan Terlikowski (niewiedzieć czemu:) ma straszną obsesję właśnie na punkcie transseksualizmu. W swych "światłych" poglądach na ten temat sformułował nawet swoją własną teorię dotycząca etiologii i leczenia transseksualizmu, oto jest wielki talent:)

     Polscy prawicowi poublicyści ale też i znaczna częsć polskiego społeczeństwa cały czas są jeszcze na etapie negowania istnienia transseksualizmu. Przykre to ale i śmieszne. Bo to jakby złościć się na i obrażać na fakty naukowe. Jak fakty są nie po mojej myśli, to niech spadają na bambus:) A ja i tak swoje wiem.

     Niestety są i tacy ludzie, którym można cierpiwie po koleji tłumaczyć na czym polega transseksualizm, jak się to leczy i jak jest to ważne dla osób transseksualnych ale oni wcale nie chcą tego słuchać a tylko złoszczą się i krzyczą na takie osoby, bo oni czują osobistą niecheć do takiech osób i co by im nie mówić to i tak niczego nie chcą przyjąć do wiadomości.

     Jeśli zdarzyło Wam się czytać jakiś artykuł  "naukowy" pana Terlikowskiego na temat, który tak go dręczy po nocach. To na pewno zauważyliie, że wszystkie te artykuły pisane są w klimacie strasznej nienawiści do osób transseksualnych. Pan Terlikowski próbuje snuć jakieś pseudonakowe wywody a jak dokładniej przyjrzeć się treści jego tekstów  to daje się wyczuć, że za tymi próbami "naukowości" kryje się osobista nienawiść chyba do wszystkich osób LGBT. Chociaż jak zauwazyłam, czasem puszczają mu nerwy bo zdarza mu sie wprost napisać coś wulgarnego i prostackiego w tonie strasznej nienawiści do wszystkich osób LGBT.

    Nawet nie widzę sensu aby merytorycznie odnosić się do wywodów Terlikowskiego na temat transseksualizmu, bo każdy kto cokolwiek wie na ten temat, to zrywa boki ze śmiechu co on tam wypisuje. Ale pomyślcie tylko jaki ubaw mają specjaliści od leczenia transseksualizmu w Polsce kiedy go czytają:)

       Z panem Terlikowskim jest tak, że nielubi, nieznosi i nienawidzi osób transseksualnych, a wszystkie jego wypowiedzi na ten temat to kolejne eskalacje i rozładowania jego osobistej nienawiści do wszystkich osób LGBT. Ktoś zupełnie bezstronny kto słucha jego wypowiedzi na prawdę może odniść wrażenie, że człowiek ten czuje jakąś straszną nienawiść do osób transseksualnych i od razu każdy stawia sobie pytanie dlaczego akurat do osób transseksualnych? Ale na to pytanie to zna odpowiedz tylko pan Terlikowski. 

 

 Natalia Bożena Gil

 

Lubię to! Skomentuj64 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale