Blog
Bez nazwy
Skorpion48
Skorpion48 inżynier mechanik, pasjonat historii.
13 obserwujących 160 notek 106958 odsłon
Skorpion48, 7 czerwca 2013 r.

Komu dała ministra Mucha?

 Na początek małe porównanie- w ub. roku na finalowym meczu Super Bowl w USA, wystąpila Madonna, oczywiscie na stadionie w Indianapolis. Finał na żywo oglądało prawie 63 000 widzów, a przed TV zasiadło ponad 100 milonów telewidzów. W przerwie tego meczu wystapila Madonna i.....zgadnijcie ile za występ wzięła? Pewnie jesteście przekonani, że do jej kieszeni wpłynęły grube milony baksów? Jesteście w błędzie, nie dostała ani grosza! Ta pazerna na kasę piosenkarka odstawila swoje show za frico. Ale 7 miesiecy później wystąpiła w Warszawie, na stadionie Narodowym przed 35 000 widzów. Miejsca na Lucas Stadium w Indianapolis były zajęte do ostatniego miejsca, w Warszawie nie, a przed TV nie zasiadło nawet 100 000 widzów, bo nie bylo żadnej transmisji z koncertu. Do tego koncertu dopłaciliśmy my wszyscy z naszych podatków, i to nieco więcej niż doniosły media mainstreamowe (czyt, gównonurtowe). Pomijam fakt, że prowakcyjny występ miał miejsce w dniu 1.08. w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego i jak drwina z ludzi brzmiała wypowiedź przezydent HGW:" Jako prezydent Miasta Stołecznego Warszawy chcialabym zaprosić państwa do udziału w uroczystościach 68 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego....Szczególnie gorąco zpraszam na koncerty, spotkania uczestników walki o wolność...."

   Pani Prezydent dała sie ponieść bujnej wyobraźni, kiedy sądzila, że 80-latkowie przyjdą na koncert Madonny. Przy okazji Pani Prezydent nie wspomniala, że za wątpliwą przyjemność słuchania i oglądania znanej prowokatorki trzeba będzie dopłacić oraz zapłacić i to słono. Choć dziwnie to wygląda, dotychczas wszyscy na występach Madonny zarabiali, ale....Polak, tu Polka to dopiero potrafi. Szczególnie jak nazywa się Mucha Joanna, która zachwyciła swoją hojnością i lekką rączką dopłaciła do tego konceru 5,8 mln zł. Chociaż, może biedna sierotka się pomyliła  a zdarza się jej to dośc często, choćby czujne przecież pytanie o tego, który dobral druzyny do gry o Superpuchar!:))) , i myślała,że dopłaca do jakiejś akcji charytatywnej Koscioła, bo jej sie Madonna skojarzyła z Kościołem?

    A bilety? Oczywiście, aby było "jewropejsko" to nazywane z angielska i tak " Hot ticket pakiet" - 1171 zł, "Golden circle"-1171 zł; "Oferta Gold" - 1099 zł; "Trybuny" - 413 zł, były bilety po 143 zł, ale dla niepełnosprawnych. Przyjmijmy, ze średnia cena biletu to 400 zł, to mamy zystk 14 000 000, zł. Jak ta kwota ma się do założonego przez ministrę Muchę zysku w wysokości....200 000 zł? Gdzie podziały się pieniądze ze sprzedaży biletów , a tu jeszcze dodatkowo 5,8 mln złotych? Komu dała?

   Wydała na koncert niby gwaizdy pieniądze z rezerwy celowej przeznaczonej na upowszechnienie siatkówki wśród dzieci i mlodzieży. Resort Vincenta bez peselu Rostkowskiego nie widzial przeszkód i nie protestował, tym bardziej, że Vincent dobrze wie, gdzi są konfitury, i nie chciał podpaść pryncypałowi z rudą grzywą, który ostro forował ministrę Muchę.

  Czas odopwiedzieć na pytanie zawarte w tytule. Nie wiem, komu Mucha daje, ale wiem komu nie daje - nie daje dzieciom. Może daje swoim, ale to nie jest pewne, bo po rozwodzie dzieci przezornie wybrały mieszkanie z ojcem. 

Opublikowano: 07.06.2013 16:34.
Autor: Skorpion48
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Normalny.Rządy PO w liczbach Dług publiczny Polski... reżimowe media milczą... 910 742 558 552 PLN

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @KFIATUSHEK7 Niech Pan nie pisze bzdur. Może handlowo byli lepiej wykształceni. Nawet Lucas w...
  • @WADAMS To taki Żyd okazjonalny- jak pracuje dla Stalina to nie jest Żydem, jak go zwolnią to...
  • @NOO Wg. prof. Chodakiewicza i prof. Paczkowskiego w 1946 roku zamieszkiwało w Polsce 1% Żydów.

Tematy w dziale