44 obserwujących
327 notek
262k odsłony
  454   2

Czy będzie Norymberga dla strategosa?-widziane z USA

Czy taki przeciętniacha jak J. Kaczyński, na miarę urzędnika powiatowego powinien być karany, za skutki pseudopandemii? Przede wszystkim na ławie oskarżonych powinni usiąść jego magdalenkowi nadzorcy.

Zanim przejdę do tematu głównego, chciałabym zrobić sobie i państwu odskocznię propagandową, jaka jest uprawiana obecnie przez wyrobników magdalenkowego eliciarstwa.

Dochtor Jacuś Bartosiak nie wiem jak teraz, ale rok temu stwierdził, że Polska jest gwarantem niepodległości państw bałtyckich i że Rosja właśnie najbardziej się obawia Polski, zaś profesor Kuźmiuk upewnia nas,że Polska jak za Gierka odnosi sukcesy gospodarcze po sukcesie i że pono jesteśmy w Europie potęgą.

Natomiast parę dni temu usłyszałam wypowiedź dla radia wnet profesora Romualda Szeremietiewa która to bardzo mnie rozbawiła. Stwierdził mianowicie autorytatywnie, że Ukraina nie traktuje Polski poważnie i że ciągle szuka wsparcia z innej strony. Albo pan prof. Szeremietiew jest na poziomie dochora Jacusia, albo sobie robi jaja. Tertium non datur.

A jak ma Ulraina traktować państwo teoretyczne pod zastępczym przewodem magdalenkowego eliciarstwa, które to jest gotowe robić laskę za darmo, że się posłużę słowami niejakiego Radzia Sikorskiego, byłego ministra spraw zagranicznych w rządzie genialnego Tuska każdemu, kto dysponuje odpowiednimi kwitami na to towarzycho. Przypominam że ukraińskie służby były częścią KGB ZSRR, więc dysponują odpowiednimi kwitami na nasze eliciarstwo, stąd dlatego muszą robić wszystko co sobie Ukraina tylko zażyczy. Jak oligarchom zachciało się forsy od Polski, natychmiast prezydent Duda spełnił żądanie w podskokach, dając im lekką rąsią miliard euro. Jak naszemu eliciarstwu wydawało się, że nic o nas bez nas w ramach strategicznego parnerstwa, że będą w Mińsku decydować wspólnie z Rosją, Niemcami i Francją, to nawet nie pozwolono im przez szybę popatrzeć, jak sobie jaśnie państwo negocjują.

Jak można poważnie traktować według słów byłego ministra spraw wewnętrznych B. Sienkiewicza, państwo teoretyczne, które okeślił jako „ch..., dupa i kamieni kupa”? Nie bardzo też rozumiem, dlaczego Ukraina miałaby szukać wsparcia od Polski, chyba że pan profesor ma na myśli geniusz naszego strategosa nad strategosami, przed którym to Putinowi wymięka wszystko i chłopina nie wie gdzie ma się podziać. Albo może ma na mysli straszne oczy Antka Macierewicza, które to rzucone w bój z ruską barbarią sprawiłyby, że raz na zawsze problem Krymu i Donbasu byłby rozwiązany, zaś Putin wraz z niedobitkami ruskiej barbarii, zatrzymałby się w popłochu dopiero za Leną.

Mówiąc poważnie, główny problem tkwi w tym, że mamy niezlustrowane elicarstwo, które wystrugał z miękkiego i plastycznego materiału gen. Kiszczak i dopóki w Polsce nie zostanie przeprowadzona totalna lustracja, Polska dalej pozostanie państwem teoretycznym, jak to trafnie ujął były minister Sienkiewicz, uważany w kręgach PO za wielkiego intelektualistę. Z tego co wiem, tenże wielki intelektiualista, miał ogromne problemy z napisaniem pracy magisterskiej na UJ.

Mam małe niedyskretne pytanie: Jak trwał przebieg studiów historycznych obecnego premiera?

Wróćmy jednak do tematu głównego, czyli wielkiej, wykreowanej przez media głównego nurtu i wielkie koncerny farmaceutyczne pandemii covid19. Uważam że jedną z wielu osób, które powinny zasiąść na ławie oskarżonych, w procesie o świadome ludobójstwo Polaków, powinien być przede wszystkim Jarosław Kaczyński, strategos nad strategosami jakiego świat nie widział. Ale czy powinien?

Bloger Matka Kurka zalicza Strategosa do najwybitniejszych polskich polityków, którzy się rodzą raz na kilkaset lat. Poważnie.

Ja natomiast uważam Jarosława Kaczyńskiego, za człowieka przeciętnego, bez jakiejkolwiek charyzmy, otaczającego się ludźmi jeszcze bardziej przeciętnymi niż on sam, któremu to jego genialne posunięcia wyznaczają magdalenkowi nadzorcy. To nikt inny, tylko Czesław Kiszczak, podobno człowiek z niepełnym wykształceniem podstawowym, wyczarował braci Kaczyńskich jak również i Donalda Tuska. Ich kariera rozwija się w zawrotnym tempie od czasów przekrętu stulecia w Magdalence, gdzie komunista gen. Kiszczak zdecydował wespół z towarzyszami na Kremlu, kto będzie sprawował władzę w Polsce w ich imieniu. Nie mogli to w żadnym wypadku być ludzie wybitni i niezależni, gdyż tacy nigdy by się nie zgodzili firmować magdalenkowe machloje.

Człowiek może nie tak wybitny jak strategos, ale niezależny i mający swoje własne zdanie, obecny prezes NIK Marian Banaś, jest do dzisiaj nękany przez różne służby na użytku PiS, o jakieś nieprawidłowe oświadczenia majątkowe. Jak mówił człowiek pokroju Rycha Czarneckiego, Adam Bielan, Banaś dotąd b,ędzie grilliowany, dopóki nie złoży samokrytyki na klęczkach w żoliborskiej Canossie. Ciągle trwają poszukiwania jakiś kwitów na żoliborskich magnatów i nie tylko przez służby podległe bezpośrednio nie strategosowi, ale jego magdalenkowym mocodawcom.

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale