44 obserwujących
337 notek
265k odsłon
  138   3

Przed zimową ofensywą Putina-widziane z USA

Ta wojna jest tak naprawdę przeciwko Niemcom i UE prowadzona przez USA w celu zniszczenia gospodarki niemieckiej i całej UE.

Według doniesień polskich portal informacyjnych, które powtarzają bezmyślnie jak papugi za ukraińską prawdą, to Ukraina wygrywa wojnę dzięki bohaterskiej postawie swoich hierojów, wobec których rosyjska swołocz jest całkowicie bezradna.

To nic że Rosjanie swoimi atakami rakietowymi zbombardowali prawie wszyskie stacje rozdzielcze energii elektrycznej na Ukrainie, skoro jak twierdzi pani prezydentowa Elena Żeleńska, ukraińcy mogą żyć bez prądu, wody i ciepła nawet kilka lat, to właśnie pokazuje jak zbrodniarz Putin się mocno przeliczył ze swoimi atakami rakietowymi na Ukrainę. Zapewne Ukraińców będą wspierać ich narodowi bohaterowie Bandera i Szuchewycz swoimi złotymi myślami o czystej etnicznie Ukrainie. Z takimi naładowanymi akumulatorami to można przetrwać siarczyste mrozy, bez ciepłą i wody. Chyba to miała na mysli przeydentowa Żeleńska, mowiąc te słowa otuchy skierowane do wszystkich Ukraińców.

A tymczasem pod Bachmutem rosyjskie trupy są układane warstwami, pewnie na kompost. Putin z tego powodu znowu zachorował według zachodnich experciarzy, tylko nie bardzo wiedzą na jaką to chorobę, ale na pewno jest chory. Zaś Rosjanie na lini frontu marzną przyrywając swoje ciałą workami foliowymi, bo tylko to im pozostało. Pewnie z niecierpliwością oczekują wyzwolenia z rąk ukraińskich ofensywników lada dzień, by pozwolono się im ogrzać.

W necie można znaleźć dwie mapy które przedstawiają terytorium Ukrainy przed rosyjskim ostrzałem rakietowym na sieci energetyczne, oraz po ostatnim ostrzale. Tylko ślepy może mieć wątpliwości co do skuteczności rosyjskiego ostrzału rakietowego. Pokazuje nam również, że Ukraina nie posiada żadnych środków obrony przeciwrakietowej, by skutecznie powstrzymywać naloty rosyjskich rakiet i dronów bojowych. Zaś ostatnio podarowane Ukrainie amerykańskie i niemieckie systemy obrony powietrznej pokazały się nieprzydatne wobec rosyjskich rakiet. Wczoraj Ukraina wysłała w świat alaarmujące ostrzeżenie, że kończą się jej rakiety przeciwlotnicze.

Powiedzmy sobie szczerze: Ukraina nie dostała tych systemów za darmochę, tylko na krechę i praktycznie zapłacili za złom. Nie wiadomo ile Ukraina ma lokomotyw spalinowych, gdyż to bedzie decydujące, by skutecznie i szybko móc przemieszczać wojska na froncie, kiedy nadejdzie rosyjska zimowa ofensywa.

Rosyjskie i amerykańskie źródła potwierdzają, że w okolicach Bachmutu ginie średnio około 150 ukraiśkich żołnierzy. Czasami mozna znaleźć w inetrnecie zdjęcia z ukraińskich cmentarzy. Przybywa miesięcznie kilkaset nowych grobów z flagami narodowymi Ukrainy.

USA i kraje Europy Zachodniej nie mają najmniejszej ochoty wysyłać swoich wojsk w obronie interesów ukraińskich oligarchów pochodzenia żydowskiego. Coraz częściej mówi się że za pomoc finansową i w postaci sprzętu wojskowego oligarchowie zgarniają prawie całą pulę finansowej pomocy, zaś sprawa sprzętu wojskowego dostarczanego głównie przez polskie terytorium, jest dalej po przekroczeniu polskiej granicy rozkradana i sprzedawana na czarnym rynku, tak jak było zresztą przed wybuchem wojny, jak po jej wybuchu. Więc jeśli powstanie komisja w Kongresiem USA do zbadania i rozliczenia Ukrainy z dostarczonej bronii rezultaty badań tej komisji mogą być bardzo przygnębiające.

Zaś Rosjanie na całego przygotowuja się do ofensywy zimowej. Uderzając w infrastrukurę energetyczną zwłaszcza na zachodzie Ukrainy, znacznie spowalniają dostawy sprzętu wojskowego na front ukraiński. A musimy pamiętać, że Polska stanowi główny punkt przerzutowy zachodniej bronii na Ukrainę.

Wielokrotnie pisałam, że kraj który jest uzależniony w calkowitym stopniu od dostaw zachodniej bronii, nigdy nie wygrał wojny w historii. Tak więc to naprawdę Rosjanie decydują, kiedy wojna się skończy. Ukraińcy są już wyczerpani i nie mają jak i czym walczyć przeciwko rosyjskim rakietom, a będąc całkowicie uzależnionym od dostaw bronii głównie przez polska granicę, Rosjanie ruszając z ofensywą całkowicie odetną ten szlak dostaw. Rosjanie w tym właśnie celu rozmieścili swoje wojska na Białorusi.

Tak więc bombardowanie szlaków komunikacyjnych wzdłuż granicy polsko-ukraińskiej, bedzie chyba ostatnim momentem , kiedy być może Ukraina zaatakuje terytorium Polski rakietami produkcji rosyjskiej, licząc na to że nasze eliciarstwo robiace laske za darmo ukraińskim oligarchom, przystąpi do wojny po stronie ukraińskiej, która to spodziewa się, że wciągnie przy okazji całe NATO w z armią USA do wojny.Wejście Polski do wojny po stronie ukraińskiej, byłby najgłupszym i najgorszym krok w całej historii Polski, gdyby Polska zdecydowała się na taki samobójczy krok. Słówa tow. „Wiesława” że „staliśmy nad przepaścią i obecnie zrobili,śmy krok do przodu”, spopularyzowane przez ś.p. Wiesława Dymnego, okazałyby się prorocze.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale