Andy 51 Andy 51
20
BLOG

Jestem zaniepokojony słabymi wynikami P.O.

Andy 51 Andy 51 Polityka Obserwuj notkę 6

Jadąc wczoraj wieczorem samochodem , słuchając ulubionej trójki usłyszałem w wiadomościach komunikat , że  P.O. ma 57% poparcie. Zmroziło mnie a przecież mogło, jest w końcu zima. Zastanawiałem się dlaczego tylko 57% a nie 68% czy 73%. Wróciłem do domu włączyłem TV na TV info. Na pasku te same wiadomości co w radio. Platforma 57% ………. Z samego rana odpalam komputer i a jakże jest wiadomośćhttp://www.dziennik.pl/polityka/article553154/Ponad_polowa_Polakow_chce_glosowac_na_PO.html

Czytam i oto wychodzi , że „Prezentowane wyniki poparcia dla partii dotyczą grupy 419 osób, które zadeklarowały "zdecydowanie" lub "raczej" zamiar uczestniczenia w wyborach”.

Następne padania OBOP powinien zrobić na próbie 200 osobowej, która wskazała poparcie dla P.O. i wówczas wyjdzie poparcie dla tej partii 93% jak na Kubie o Korei Pół nie mówiąc.

Gorąco apeluje do Ryśków Zbychów i Grzechów , więcej afer , do premiera Tuska zwiększ premierze bezrobocie , to twoja partia w sondażach dojdzie do ideału – będzie 100%.

 

Andy 51
O mnie Andy 51

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (6)

Inne tematy w dziale Polityka