Blog
ŚpiEwka
ŚpiEwka
ŚpiEwka ja prosta kobieta jestĘ
0 obserwujących 63 notki 109121 odsłon
ŚpiEwka, 24 września 2014 r.

„Humor” pana Osiołka i sukces plotki

 

Pan Osiołek był agresywny, to jedyny powód tymczasowej rozłąki z panią  Osiołkową – tak twierdzą od co najmniej godzin południowych pracownicy zoo w Poznaniu. -Zdarza mu się to czasami i zawsze jest wtedy oddzielany od pani Osiołkowej. Na krótko – aż do poprawy „humoru” pana Osiołka. Tyle informacji z poznańskiego ogrodu zoologicznego, informacji potwierdzonej w mediach przez samego rzecznika prasowego miasta. Nie przeszkadza to jednak nakręcaniu plotki do rozmiarów wręcz absurdalnych i twierdzenia, że radna miejska żądała rozdzielenia osiołków „bo kopulują”.   Ba, powstały nawet strony obrońców osiołków na Fb, można też podpisać petycję online z żądaniem ukrócenia rozłąki Napoleona i Antoniny.   Że osiołki kopulują? Takie ich wilcze, sorry, osiołkowe prawo. Że nie podoba się to niektórym zwiedzającym? Bywa...  Ale przecież nie dlatego osiołki zostały TYMCZASOWO rozdzielone. Napoleon był agresywny w stosunku do Antoniny!  Przepraszam za słowo „stosunek”… Pan Osiołek tak już ma, że czasami „humor” mu się psuje. Skąd my to znamy… Może marchewka była za słona?

 Jak Napoleon złagodnieje, wróci do swojej Antoniny. A teraz pytanie: czy pod naciskiem opinii publicznej i nieprawdziwej plotki osiołki należy znowu wpuścić do jednej zagrody? A jeśli Napoleon zaatakuje, gorzej, zmusi  Antoninę do czynów lubieżnych? Czy to będzie gwałt?  Co na to feministki walczące o prawa kobiet?  Czy Antonina „musi” bo plotkarzom i histerykom nie chce się dotrzeć do rzetelnej informacji? Apeluję o założenie strony w obronie praw Antoniny, najlepiej na portalu Sympatia.pl, także stającego w obronie praw osiołków.  

 Iha (tak, iha, nie aha), jeśli  Napoleon zrobi Antosi krzywdę, będziemy musieli spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie: ty ośle! lub: ty oślico!

Opublikowano: 24.09.2014 22:05.
Autor: ŚpiEwka
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @NATHII M. tu jest spóźnione dziękuję :)
  • @STOPKLATKA prawdaż, polecam lokalny program wtk :) najlepiej obejrzeć Puls dnia, zwykle...
  • @MATEUSZ KUSZNIER jaki olśniewający komentarz :)

Tematy w dziale