7 obserwujących
90 notek
69k odsłon
153 odsłony

Program treserki "Tygrysa"

Wykop Skomentuj1

"Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza była gościem Radia Zet. Pytana o programy społeczne rządu, w tym o program 500 Plus mówiła, że „nie jest to program, który zwiększa dzietność w Polsce”.

– Wiele programów zostało wprowadzonych przez mojego męża. Takie jak żłobki, przedszkola, roczny urlop macierzyński. Na całokształt efektów wpływają różne programy – oceniła. 

Pytana o to, na ile 500 Plus pomaga jej jako mamie, odparła, że „w obecnej chwili, kiedy ceny wszystkiego poszły mocno w górę, niewiele pomaga”. – Tak naprawdę taki program mógł mieć sens kilka lat temu, kiedy te ceny były niższe. Teraz, kiedy to 500 Plus wydajemy na życie rodzinne ciężko stwierdzić, czy on tak relatywnie pomaga – mówiła Paulina Kosiniak-Kamysz.

W kolejnej części wywiadu zabrała głos w sprawie adopcji dzieci przez pary homoseksualne. – Moim zdaniem nie wolno też tak patrzeć daleko naprzód. Najpierw załatwmy te podstawowe sprawy, a później dopiero zastanawiajmy się nad kolejnymi. Bo jeżeli teraz wrzucimy wszystko do takiej debaty publicznej, to ludzie się w tym wszystkim pogubią. Ja myślę, że małymi krokami trzeba doprowadzić w ogóle do takiej szeroko pojętej debaty publicznej, zwłaszcza w tych kwestiach najbardziej spornych światopoglądowo – mówiła."

Źródło: tvp.info, media,telewizjarepublika

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale