Mecz Rosja - Dania już o 21:00. Duńczycy grają o honor

DENMARK SOCCER UEFA EURO 2020/	PAP/EPA/Mads Claus Rasmussen
DENMARK SOCCER UEFA EURO 2020/ PAP/EPA/Mads Claus Rasmussen
Euro 2020: Już dziś kolejne spotkanie grupy B. Na murawie stadionu w Kopenhadze spotkają się Rosja i Dania. Wiadomo już, że po tym spotkaniu Duńczycy wrócą do domu, co nie zmienia faktu, że najprawdopodobniej będzie to najciekawsze spotkanie dzisiejszego wieczoru, dlaczego?

Dania zagra mecz o honor

Euro 2020 staje się coraz bardziej emocjonującym widowiskiem. Niedługo zobaczymy ostatnie spotkania w grupie B. Dziś o 21:00 na stadionie w Kopenhadze spotka się Dania i Rosja. Mimo że Duńczycy nie mają już żadnych szans na awans, to spotkanie na pewno dostarczy masę emocji.

Euro 2020 było dla Danii wyjątkowo pechowe. W meczu otwarcia jeden z zawodników - Christian Eriksen - nagle w trakcie gry upadł bez życia na murawę. Potrzebna była reanimacja ze względu na zatrzymanie akcji serca. Duńczycy nie mogli pozbierać się po tym wydarzeniu i zakończyli mecz porażką z Finlandią.

Dania przegrała również z Belgią, jednak trudno się dziwić, ponieważ Belgowie są w tej chwili jednym z faworytów tegorocznego turnieju.

Kto wygra

Kibice w meczu Rosja - Dania stawiają na Duńczyków. Mają racje? Tego dowiemy się dopiero po 21:00. Na pewno emocji nie zabraknie i będziemy to spotkanie na naprawdę wysokim poziomie.

Czytaj też:

Mecz Rosja - Dania: gdzie oglądać online

Gdzie będziemy mgli obejrzeć to emocjonujące spotkanie grupy B? Mecz zobaczymy nie tylko w telewizji na kanale TVP 1 oraz TVP Sport. Grę można oglądać również online na streamie TVPSPORT.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. W serwisie Ipla dostępny będzie również płatny stream.

WP

Zobacz także:Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport