25 obserwujących
894 notki
241k odsłon
  271   1

FAKTY są oczywiste: Lockdown nie miał żadnego sensu!

Konfederacja

Trudno o bardziej jaskrawy dowód, że #LockdownNieDziała, a polityka dewastowania życia gospodarczo-społecznego była tragicznym w skutkach błędem! Oto porównanie liczby hospitalizacji w 25 stanach USA z najostrzejszymi restrykcjami i 25 stanach USA z najłagodniejszymi restrykcjami. FAKTY są oczywiste: Lockdown nie miał żadnego sensu!
Różnice są minimalne, a od grudnia zeszłego roku łącznie mniej covidowych hospitalizacji jest  w stanach, gdzie lockdownu albo nie było, albo obostrzenia były znacznie mniej surowe, niż w stanach lockdownowych.
Fakt, że polityka lockdownów jest nieskuteczna pokazujemy Wam od miesięcy. Mnóstwo przykładów z różnych miejsc świata, w tym ze Stanów Zjednoczonych. Pokazywaliśmy Wam jak we wrześniu zeszłego roku(!) Floryda całkowicie odrzuciła lockdown oraz przymus maseczek, a zakażenia i hospitalizacje nie wystrzeliły w górę i ogłoszono sukces w walce z wirusem. Śledziliśmy dokładnie jak na początku marca Teksas i Mississipi odrzuciły lockdown i przymus maseczek (zaszczepionych dwiema dawkami było tylko 6,5% ludzi), po czym liczba zakażeń i hospitalizacji zaczęła tam sukcesywnie spadać i po miesiąc ogłoszono sukces. Zaraz potem otworzono tam stadiony i hale sportowe, przywrócono pełną normalność. Prawdziwą kropką nad "i" okazała się Szwecja. Rządzący z premierem Morawieckim na czele jeszcze w zeszłym roku straszyli, że droga bez lockdownów to droga do tragedii. Tymczasem okazało się dokładnie odwrotnie - Szwedzi obronili swoją gospodarkę i edukację i nie wprowadzili surowych obostrzeń. Polska zastosowała fatalne lockdowny i zanotowała więcej zgonów nadmiarowych niż Szwecja oraz doprowadziła do zapaści gospodarczej...
Kto wbił sobie do głowy propagandę głównych mediów i wielu polityków i nie chce się z niej oswobodzić - nic na to już nie poradzimy. Wiemy, że fakty są po naszej stronie i mówimy wprost: NIGDY WIĘCEJ LOCKDOWNU! Nigdy więcej zamykania gospodarki, ochrony zdrowia, edukacji. #Konfederacja zawsze będzie stała po stronie normalności i wolności!

image

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale