Niejaki slej2 po zacytowaniu tego:
===================================================================
„Każdy, kto działa na rzecz bliźniego jest godny szacunku. Caritas Polska nie podejmuje żadnych działań przeciwko Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, nie konkuruje z nią ani nie szuka porównań. Ilość problemów społecznych i osób potrzebujących zainteresowania i wsparcia w Polsce jest ogromna. Jest tu miejsce dla każdego, kto angażuje się w pomoc dla bliźniego. Apelujemy o szacunek, wsparcie i przestrzeń do działania dla wszystkich ludzi i organizacji dobrej woli oraz o zaprzestanie podziałów i konfrontacji.
Prosząc o szacunek i pokój, postanowiliśmy przekazać na aukcję XXV Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy lampę oliwną w kształcie gołębia pokoju, wykonaną przez chrześcijan z Bliskiego Wschodu."
Ks. Marian Subocz
Dyrektor Caritas Polska
=============================================================
poszedł ów slej2 na całość, z typową swoją bezdenna , bezrefleksyjną, i nie da się ukryć psychopatyczną inwokacją-manipulacją pisząc:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatni uczciwy w nienawistnym kaczym kościele nienawiści. Ciekawe czy niedługo ks Subocz straci posadę za niewypełnianie woli prezesa.
Jeżeli nie umiecie pomagać ludziom to chociaż nie przeszkadzajcie tym którzy starają się ludziom pomóc.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cóż można napisać w reakcji na te drgawki?
Kto chory człowieku przeszkadza "tym którzy starają się ludziom pomóc"?
Kto i gdzie przeszkadzał?
Uwagi krytyczne to przeszkadzanie?
Czy też chodzi panu o fizyczne przeszkadzanie?
Konkrety nie bełkoty!
I przede wszystkim co to za kościół?!
Kościół katolicki?
To ten kościół jest "nienawistnym kaczym kościołem nienawiści"?
Ostatni uczciwy?
Czyli inni z tego kościoła są nieuczciwi?
Jakiego kościoła?
Prezes kościoła?
I jaki prezes?
Panu ten prezes padł na mózg?
P.S.
Nie komentuję na tym S24 ,którego prezentacja publiczna jest na poziomie krytycznym.
Ciężko się na to patrzy.
Inne tematy w dziale Polityka