77 obserwujących
708 notek
566k odsłon
  562   1

Fiolki zawierające wirusy „ospy prawdziwej” znalezione w Merck Laboratory w Filadelfii


Ospa prawdziwa, to choroba znana również jako czarna ospa, towarzyszyła ludzkości od tysiącleci i przyczyniła się do śmierci setek milionów osób. Pokonanie ospy prawdziwej to wielkie osiągnięcie ludzkości – to jedyna choroba zakaźna, którą udało się całkowicie wyeliminować dzięki szczepieniom.

W  1980 roku, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oficjalnie ogłosiła eradykację ospy prawdziwej.

Eradykacja choroby – to całkowite zwalczenie choroby zakaźnej na całym świecie i z niewystępowaniem wywołującego ją patogenu w organizmach ludzkich, zwierzęcych i innych elementach środowiska.

Wirus ospy prawdziwej jest tak zabójczy, że tylko dwa laboratoria na świecie mogą przechowywać dawki wirusa:

- główne laboratorium Centrum Kontroli i Prewencji Chorób w Atlancie

- -Państwowe Centrum Badań Wirusologicznych i Biotechnologicznych „Wektor” w  Kołcowie w Rosji.

W środę 17.11.2021 roku, amerykańska stacja CNBC podała, że fiolki oznaczone jako „ospa prawdziwa” zostały znalezione w placówce Merck Upper Gwenydd  w hrabstwie Montgomery w Pensylwanii, gdzie prowadzone są badania nad szczepionkami, ale według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób w Atlancie nie jest jasne, dlaczego fiolki tam się znalazły.

Trwa wyjaśnianie tego incydentu.

W 2017 roku zespół kanadyjskich naukowców pod kierownictwem wirusologa Davida Evansa z Uniwersytetu Alberty w Edmonton, syntezował bliskiego krewnego ospy prawdziwej. Dokonali tego posiadając budżet ok. 100 000 USD oraz materiał DNA dostarczony pocztą z publicznie dostępnych źródeł.

Dostarczyła go niemiecka firma Geneart, która specjalizuje się w syntezach DNA na zamówienie.

Sukces eksperymentu może mieć podwójne konsekwencje – szczep wyprodukowany „horsepox” może zostać wykorzystany w produkcji szczepionek przeciw ospie prawdziwej, które będą bezpieczniejsze niż obecnie dostępne.

Drugą konsekwencją jest udowodnienie, że synteza ospy prawdziwej jest w ogóle możliwa i może zostać wykorzystana jako broń w rękach terrorystów.

Zmiana w procedurze, której efektem będzie wirus ospy prawdziwej, jest niewielka i osiągalna. Wirusolog Gerd Sutter z Uniwersytetu Ludwiga Maximiliana z Monachium wprost stwierdza – „Bez żadnych wątpliwości, jeśli jest to możliwe z tą odmianą, jest to możliwe także z ospą prawdziwą

Bardzo niepokojące jest to, że  Bill Gates, znany "przepowiadacz" różnych pandemii, zabrał głos w tej sprawie i przepowiada ataki bioterrorystyczne związane z ospą i wzywa przywódców światowych do przygotowania się na „gry z zarazkami”.

Wezwał również do utworzenia nowej, wartej miliardy dolarów, "Pandemicznej Grupy Roboczej Światowej Organizacji Zdrowia”.

Europejska Agencja Leków Komitet ds. Produktów Leczniczych Stosowanych u Ludzi (CHMP) zaleca zatwierdzenie preparatu Tecovirimat.

Szersze wskazanie tego prearatu obejmuje powikłania ospy prawdziwej, ospy małp, krowianki i powikłań krowianki.

Okazuje się, że Bill Gates inwestujący miliardy dolarów w przemysł szczepionkowy i ostrzegający świat przed pandemiami, jest powiązany z biznesem Big Farm, przepowiada to, o czym potem informują oficjalne organy państw:


https://www.marketscreener.com/quote/stock/SIGA-TECHNOLOGIES-INC-10830/news/European-Medicines-Agency-Committee-for-Medicinal-Products-for-Human-Use-CHMP-Recommends-Approval-37041282/


Czyżby po końcu COVID-19 w 2022 roku szykowano światu pandemię ospy?


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale